Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2015, 10:53

autor: Góral

FIFA 16 otrzyma demo we wrześniu

Wczoraj na rynku zadebiutowała wersja demonstracyjna Pro Evolution Soccer 2016. W Internecie pojawiły się informacje, że fani konkurencyjnej gry FIFA 16 także doczekają się dema, które ukaże się w dniach 8-9 września.

Od wczoraj fani gier sportowych mogą testować wersję demonstracyjną gry Pro Evolution Soccer 2016. Konkurencyjna produkcja, FIFA 16, nie doczekała się jeszcze dema, ale wygląda na to, że takowe pojawi się w przyszłym miesiącu. Podczas niedawnych targów gamescom firma Electronic Arts prezentowała fragment nadchodzącego tytułu i prawdopodobnie w dniach 8 – 9 września udostępni go wszystkim zainteresowanym osobom posiadającym konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 i komputery PC. Przynajmniej tak sugeruje poniższa grafika. Deweloperzy umożliwią zabawę następującymi zespołami: Chelsea, Manchester City, Barcelona, Real Madryt, Borussia Dortmund, Borussia Mönchengladbach, PSG, Inter Mediolan, River Plate oraz The Seattle Sounders. Dodatkowo pojawią się dwie reprezentacje narodowe kobiet – Niemiec i Stanów Zjednoczonych. Jeżeli chodzi o stadiony, to prawdopodobnie mecze będziemy rozgrywać na Borussia-Park, Santiago Bernabeu oraz CenturyLink Field.

W demie gry FIFA 16 pokierujemy 10 klubami i 2 reprezentacjami narodowymi kobiet. - FIFA 16 otrzyma demo we wrześniu - wiadomość - 2015-08-14
W demie gry FIFA 16 pokierujemy 10 klubami i 2 reprezentacjami narodowymi kobiet.
FIFA 16 w skrócie:
  • Gatunek: gra sportowa / piłka nożna
  • Deweloper: EA Sports
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne, PS3, X360
  • Data premiery: w Polsce gra ukaże się 25 września bieżącego roku
  • Inne: demo pojawić ma się w dniach 8 – 9 września

FIFA 16 to kolejny krok EA Sports w celu stworzenia idealnej gry piłkarskiej. Deweloperzy po raz kolejny wprowadzą szereg mniejszych i większych zmian. Największą atrakcją tegorocznej odsłony serii mają być reprezentacje narodowe kobiet. Będziemy mogli pokierować zawodniczkami: Australii, Brazylii, Kanady, Chin, Anglii, Francji, Niemiec, Włoch, Szwecji, Meksyku, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych.

Oprócz tego pojawi się ulepszony drybling, umożliwiający wykonywanie pewnych czynności (zmyłki, triki itd.) w momentach, w których zawodnik nie dotyka piłki. Nie zabraknie udoskonalonych podań, lepszej defensywy i kilku innych elementów. O wszystkich z nich przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Premiera gry FIFA 16 odbędzie się w Polsce 25 września.