Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2014, 20:26

autor: Góral

FIFA 15 - twórcy prezentują system zwinności i panowania nad piłką

Firma Electronic Arts opublikowała nowy zwiastun gry FIFA 15. Tym razem skupiono się na zaprezentowaniu systemu zwinności i panowania zawodników nad piłką. Dzięki niemu mamy mieć pełną kontrolę nad piłkarzami, a przy okazji produkcja stanie się bardziej realistyczna.

26 września na polskim rynku zadebiutuje gra FIFA 15 od firmy Electronic Arts. W tym roku produkcja po raz kolejny otrzyma szereg mniejszych i większych usprawnień, a o części z nich możemy się dowiedzieć z dzisiejszego zwiastuna. Twórcy tytułu omówili na powyższym nagraniu wideo system zwinności i panowania zawodników nad piłką, który ponoć „doskonale oddaje umiejętności najlepszych piłkarzy świata” i ma nam zapewnić pełną kontrolę nad sportowcami. To oczywiście tylko niewielka część nadchodzącym nowinek. O pozostałych pisaliśmy pod koniec czerwca. FIFA 15 będzie też pierwszą odsłoną, w której technologia IGNITE zostanie wykorzystana także na komputerach PC.

Pamiętajcie jednak, że wszystkie omawiane nowości są zarezerwowane tylko dla wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC-ty. Edycje dedykowane past-genom można już teraz śmiało określić mianem „odgrzewanego kotleta”. Warto także wspomnieć, że w tym roku również konkurencyjne Pro Evolution Soccer 2015 zostanie znacznie odświeżone. Szykuje się więc zażarty pojedynek gigantów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA 15

FIFA 15