Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2014, 20:26

autor: Góral

FIFA 15 - twórcy prezentują system zwinności i panowania nad piłką

Firma Electronic Arts opublikowała nowy zwiastun gry FIFA 15. Tym razem skupiono się na zaprezentowaniu systemu zwinności i panowania zawodników nad piłką. Dzięki niemu mamy mieć pełną kontrolę nad piłkarzami, a przy okazji produkcja stanie się bardziej realistyczna.

26 września na polskim rynku zadebiutuje gra FIFA 15 od firmy Electronic Arts. W tym roku produkcja po raz kolejny otrzyma szereg mniejszych i większych usprawnień, a o części z nich możemy się dowiedzieć z dzisiejszego zwiastuna. Twórcy tytułu omówili na powyższym nagraniu wideo system zwinności i panowania zawodników nad piłką, który ponoć „doskonale oddaje umiejętności najlepszych piłkarzy świata” i ma nam zapewnić pełną kontrolę nad sportowcami. To oczywiście tylko niewielka część nadchodzącym nowinek. O pozostałych pisaliśmy pod koniec czerwca. FIFA 15 będzie też pierwszą odsłoną, w której technologia IGNITE zostanie wykorzystana także na komputerach PC.

Pamiętajcie jednak, że wszystkie omawiane nowości są zarezerwowane tylko dla wersji na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC-ty. Edycje dedykowane past-genom można już teraz śmiało określić mianem „odgrzewanego kotleta”. Warto także wspomnieć, że w tym roku również konkurencyjne Pro Evolution Soccer 2015 zostanie znacznie odświeżone. Szykuje się więc zażarty pojedynek gigantów.