Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2014, 11:05

Far Cry 4 - znamy zawartość Ultimate Kyrat Edition

Firma Ubisoft zapowiedziała dziś wydanie nadchodzącego Far Cry 4 w edycji Ultimate Kyrat, w której prócz zawartości kolekcjonerskiej otrzymamy także season pass oraz zdobione, metalowe pudełko. Przy okazji wypuszczono także nowy zwiastun do zapowiedzianej na listopad tego roku produkcji.

Co prawda jeszcze w czasie E3 dowiedzieliśmy się, jak wyglądać będzie edycja kolekcjonerska Far Cry 4, jednak Ubisoft trzyma w zanadrzu także coś dla tych, którym to nie wystarczy. Zakupując Ultimate Kyrat Edition, dostępną za 419,90 złotych pod tym adresem, prócz różnych upominków oraz trzech dodatkowych misji otrzymacie także season pass oraz zdobione, metalowe pudełko.

Ultimate Kyrat Edition będzie zarówno najdroższą, jak i najbogatszą edycją Far Cry 4. - Far Cry 4 - znamy zawartość Ultimate Kyrat Edition - wiadomość - 2014-07-04
Ultimate Kyrat Edition będzie zarówno najdroższą, jak i najbogatszą edycją Far Cry 4.

Season pass to w zasadzie jedyna różnica w porównaniu do zwyczajnej edycji kolekcjonerskiej. Oznacza to, że w Far Cry 4 Ultimate Kyrat Edition także otrzymacie 20-centymetrową figurkę siedzącego na tronie Pagan Mina, oprawiony w skórę dziennik podróży, plakat propagandowy, mapę obszaru gry, ekskluzywną broń oraz trzy dodatkowe misje w ramach trwającej łącznie około godziny minikampanii Hurk Odkupienie – wśród naszych zadań będzie tutaj polowanie na zagubiony artefakt, walka z nieprzyjaciółmi na słoniach oraz uratowanie przyjaciela od niechybnej śmierci. Wszystko zostanie zapakowane w zdobione pudełko. Sam season pass to więc koszt dodatkowych 70 złotych.

Przy okazji wydania kolejnej edycji Far Cry 4 Ubisoft wypuścił także nowy zwiastun gry. Filmik o tytule The Press Has Spoken możecie zobaczyć powyżej – fragmenty efektownej akcji przeplatają się tutaj z opiniami zagranicznych mediów, takich jak IGN czy GameReactor, na temat pokazu produkcji na E3. Sporo materiału już widzieliśmy, chociaż nadal są tutaj elementy, które zaostrzają apetyt na jesienną premierę – między innymi walka przy pomocy moździerzy, powietrzne starcie wiatrakowca z helikopterem oraz strzelanie do wyrzucanych w powietrze przez słonie nieprzyjaciół. Oby tylko Ubisoft nie pokazał zbyt wiele i zostawił jakieś niespodzianki na listopad!

  1. Oficjalna strona Far Cry 4
  2. Zapowiedź Far Cry 4 – na słoniu w Himalaje!