Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2015, 11:39

autor: Arantasar

Far Cry 4 – DLC Hurk Deluxe Pack dostępne do pobrania

Studio Ubisoft udostępniło drugi dodatek DLC do gry Far Cry 4. Rozszerzenie Hurk Deluxe Pack oferuje pięć nowych misji nastawionych na tryb kooperacji oraz pięć premierowych rodzajów uzbrojenia. Całość wyceniono na 7,49 euro.

Dodatek Hurk Deluxe Pack oferuje pięć nowych misji i pięć premierowych rodzajów uzbrojenia. - Far Cry 4 – DLC Hurk Deluxe Pack dostępne do pobrania - wiadomość - 2015-01-29
Dodatek Hurk Deluxe Pack oferuje pięć nowych misji i pięć premierowych rodzajów uzbrojenia.

Wszyscy posiadacze gry Far Cry 4 mogą już zaopatrzyć się w dodatek Hurk Deluxe Pack. DLC oferuje pięć nowych misji, które można rozegrać w trybie kooperacji, jak i samemu, chociaż w tym drugim wypadku twórcy zapowiadają dość wysoki poziom trudności. W zmaganiach towarzyszy nam Hurk, znany już z poprzedniej odsłony cyklu i wcześniejszego dodatku. Nowe misje przedstawiają się następująco:

  • Odkupienie Hurka – ciąg trzech zadań, w których trakcie pomagamy Hurkowi wydostać się z więzienia
  • Krwawy Rubin – w jednej z kopalni zostaje znaleziony rzadki klejnot. Celem gracza jest jego zdobycie, zanim zrobią to ludzie Pagan Mina
  • Farma Jaków – misja polegająca na uratowaniu farmy jaków przed zakusami sił dyktatora

Oprócz Hurka w wykonaniu zadań pomoże nam pięć nowych rodzajów uzbrojenia: wyrzutnia harpunów „Palownik”, lekki karabin maszynowy Wiertło, pistolet 1911 Sandman, maczeta z Areny i dwulufowa strzelba na słonie.

Far Cry 4 – DLC Hurk Deluxe Pack dostępne do pobrania - ilustracja #2

Posiadacze przepustki sezonowej mogą pobrać dodatek za darmo, pozostali gracze muszą zapłacić 7,49 euro (około 31 złotych). Hurk Deluxe Pack to drugie rozszerzenie do gry Far Cry 4. Dwa tygodnie temu zostało wydane Escape from Durgesh Prison. Docelowo planowane są cztery dodatki. DLC Overrun wprowadzi nowy tryb PvP, w którym będziemy walczyć o przejęcie i kontrolowanie wyznaczonych celów, natomiast w Valley of the Yetis gracz będzie musiał odnaleźć się w nieprzyjaznych warunkach klimatycznych i przetrwać w odciętym od reszty świata miejscu katastrofy śmigłowca. Dodatek będzie oferował możliwość spotkania oko w oko z Yeti.

Far Cry 4 – DLC Hurk Deluxe Pack dostępne do pobrania - ilustracja #3
Far Cry 4 – DLC Hurk Deluxe Pack dostępne do pobrania - ilustracja #4

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii sandboksowych strzelanek tworzonych przez firmę Ubisoft. Akcja produkcji rozgrywa się w Himalajach, w fikcyjnej republice Kyrat. Gracz wciela się w Ajay Ghale’a, który został wplątany w walkę pomiędzy zwolennikami dyktatora Pagana Mina a partyzantami.