Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 stycznia 2011, 14:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Fallout: New Vegas - Atlas Świata

Atlas świata jest uzupełnieniem podstawowego poradnika do gry Fallout: New Vegas. Całość została podzielona na rozdziały takie jak - rozwój postaci, porady, zestawienia towarzyszy i usług oraz najważniejszych przedmiotów, mapy, oraz osiągnięcia.

Niniejszy Atlas Świata jest uzupełnieniem podstawowego poradnika do gry Fallout: New Vegas. Całość została podzielona na kilka rozdziałów:

1. Rozwój postaci: opis wszystkich atrybutów, umiejętności oraz talentów wraz z drobnymi poradami i komentarzami.

2. Porady: krótki opis podstaw rozgrywki oraz aktywności dodatkowych, jak na przykład HUD, tryb hardkora, reputacja, walka czy hazard.

3. Zestawienia: spis, wraz z obrazkami pomocniczymi i lokalizacją, towarzyszy i usług oraz najważniejszych przedmiotów: kul śnieżnych, ksiąg umiejętności, kapsli z gwiazdami i unikalnych broni.

4. Mapy: lokalizacja głównych lokacji na pustkowiach, z podziałem na odpowiednie segmenty.

5. Osiągnięcia: lista wszystkich osiągnięć, które możesz zdobyć w grze. - „Arxel”

Atlas Świata do gry Fallout: New Vegas

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja atlasu świata do gry Fallout: New Vegas w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Fallout: New Vegas - Atlas Świata - poradnik za SMS

Ostatnia aktualizacja: 2011-01-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas