Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 listopada 2015, 12:14

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Fallout C.H.A.T., czyli postapokaliptyczny komunikator mobilny

Firma Bethesda Softworks udostępniła za darmo w sklepach Google Play i App Store aplikację Fallout C.H.A.T. (Codzienna Hybrydowa Aplikacja Telekomunikacyjna), która pozwoli urozmaicić pisane przez Was wiadomości m.in. o falloutowe gify.

W sklepach Google Play i App Store pojawiła się ciekawa aplikacja Fallout C.H.A.T. (Codzienna Hybrydowa Aplikacja Telekomunikacyjna) firmy Bethesda Softworks. Program promuje oczywiście nadchodzącą grę Fallout 4 i jest całkiem ciekawą propozycją dla osób, które często korzystają chociażby z Google Hangouts, Facebooka, czy też po prostu wysyłają e-maile. Apka umożliwia bowiem pisanie wiadomości przy użyciu specjalnej czcionki oraz załączanie do nich rozmaitych obrazków (gify i emotikony). Niby nic szczególnego, ale dla największych fanów postapokaliptycznej serii z pewnością będzie to ciekawe urozmaicenie. Fallout C.H.A.T. dostępne jest oczywiście za darmo. Przypominam także, że kilka miesięcy temu doczekaliśmy się udanej gry Fallout Shelter, którą także warto sprawdzić (o ile jeszcze tego nie zrobiliście).

Fallout C.H.A.T., czyli postapokaliptyczny komunikator mobilny - ilustracja #1

Premiera gry Fallout 4 odbędzie się w najbliższy wtorek. Produkcja dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy) na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC. Grę mogliśmy już obejrzeć na sporej liczbie materiałów, a w ostatnich dniach doczekaliśmy się także nowych screenów w wersji z PS4 i PC (maksymalne ustawienia graficzne).

Fallout C.H.A.T., czyli postapokaliptyczny komunikator mobilny - ilustracja #2

Wspomniana wcześniej gra mobilna Fallout Shelter to ciekawa produkcja strategiczno-ekonomiczna na urządzenia działające pod konstrolą systemów operacyjnych iOS i Android. Podczas rozgrywki opiekujemy się mieszkańcami schronu, który trzeba odpowiednio rozbudowywać, zapewniając miejsce nowym osobom. Oprócz tego musimy troszczyć się o wodę, pożywienie i energię, wysyłać śmiałków poza teren „domu” itd. Więcej informacji na temat tej aplikacji znajdziecie w naszej recenzji.