Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2017, 18:57

autor: Vergil

Fable Fortune trafi do wczesnego dostępu w lipcu

Fable Fortune, czyli karcianka osadzona w uniwersum wykreowanym przez złotoustego Petera Molyneux, trafi w ręce graczy w lipcu – tytuł zostanie wówczas udostępniony w ramach steamowego Wczesnego Dostępu oraz xboksowego Xbox Game Preview. Zagrają w niego zarówno pecetowi, jak i xboksowi gracze.

Fable Fortune jest na ostatniej prostej na sklepowe półki – produkcja, nad którą pieczę sprawuje zespół Flaming Fowl Studios, założony przez byłych pracowników nieodżałowanego LionHead, trafi do sprzedaży jedenastego lipca. Gra zostanie udostępniona w ramach steamowego Wczesnego Dostępu oraz xboksowego Xbox Game Preview, w zestawie „Founder's Pack”, w którym mają się znaleźć cyfrowe dobra o wartości czterdziestu dolarów (około 160 złotych). Mowa między innymi o dwudziestu paczkach z kartami – wśród nich znajdziemy zarówno ekskluzywny egzemplarz (Flaming Fowl), jak i niezwykle rzadką kartę (Giant Egg). Wszystko to wyceniono na 12,99 euro, co w przeliczeniu powinno zaowocować kwotą rzędu 50 złotych. Co ciekawe, kiedy prace nad nią dobiegną już końca, ma ona trafić do cyfrowej dystrybucji jako pozycja free-to-play – autorzy deklarują, że nastąpi to jeszcze w tym roku.

Czy karcianka może sprostać oczekiwaniom fanów serii gier RPG? Pożyjemy, zobaczymy… - Fable Fortune trafi do wczesnego dostępu w lipcu - wiadomość - 2017-06-06
Czy karcianka może sprostać oczekiwaniom fanów serii gier RPG? Pożyjemy, zobaczymy…

Warto odnotować, że Fable Fortune rozpoczęło żywot w 2016 roku – autorzy szukali wówczas wsparcia w serwisie Kickstarter, jednak w międzyczasie udało im się pozyskać inwestora chętnego do sfinansowania tego projektu. W rezultacie crowdfundingowa zbiórka została anulowana. Niebawem przekonamy się, czy ta ciekawie zapowiadająca się karcianka sprosta oczekiwaniom fanów serii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach
Fable Fortune

Fable Fortune