Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2011, 10:59

autor: Hed

eXtra Klasyka wzbogaciła się o nowe gry: Mount & Blade, S.T.A.L.K.E.R i inne

W serii wydawniczej eXtra Klasyka, za którą odpowiada firma CD Projekt, pojawiło się kilka nowych gier. Za 19,99 złotych można kupić takie tytuły jak: Mount & Blade: Ogniem i Mieczem, S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky oraz Virtua Tennis 2009.

Firma CD Projekt poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowych gier w ramach serii wydawniczej eXtra Klasyka. Do sklepów trafiły takie tytuły jak Mount & Blade: Ogniem i Mieczem, S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky oraz Virtua Tennis 2009. Każdy z nich można kupić za 19,99 złotych.

eXtra Klasyka funkcjonuje na rynku od 2001 roku i jak zawsze prezentuje gry w przystępnych cenach. Najnowsze dodatki do serii nie są może największymi hitami ostatnich lat, ale na pewno będą cieszyć się zainteresowaniem. W sklepach szukajcie następujących gier:

  1. Mount & Blade: Ogniem i Mieczem
  2. S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
  3. Virtua Tennis 2009
  4. Sonic & SEGA All Stars Racing
  5. Vancouver 2010
  6. Warhammer 40,000 Dawn of War: Universe
eXtra Klasyka wzbogaciła się o nowe gry: Mount & Blade, S.T.A.L.K.E.R i inne - ilustracja #1

Niezdecydowanym polecamy nasze materiały: możecie przeczytać recenzję Mount & Blade: Ogniem i Mieczem i zobaczyć produkcję w akcji na tvgry.pl. Sprawdziliśmy też jak prezentuje się S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky. Wszystkie gry są dostępne w Sklepie GRY-OnLine.pl za 18,90 zł.

  1. Mount & Blade: Ogniem i Mieczemrecenzja | wideo
  2. S.T.A.L.K.E.R: Clear Skyrecenzja | wideo
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.