Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 grudnia 2013, 10:12

autor: Góral

EverQuest Next Landmark - wersja alfa prawdopodobnie ukaże się w styczniu 2014 roku

Prezes studia Sony Online Entertainment - John Smedley - wyjawił na Twitterze, że wersja alfa gry EverQuest Next Landmark zostanie udostępniona prawdopodobnie w styczniu 2014 roku.

Twórcy gry EverQuest Next Landmark zdradzili na Twitterze, że wyczekiwana gra MMO najprawdopodobniej wejdzie w fazę alfa w styczniu 2014 roku. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że start tej wersji nastąpi nie później niż 28 lutego 2014 roku. Teraz ten termin został nieco bardziej sprecyzowany. Od razu warto przypomnieć, że dostęp do testów alfa i beta zapewnicie sobie, kupując odpowiedni zestaw Founder’s Pack.

Wiadmość Johna Smedley’a – prezesa studia Sony Online Entertainment.
Wiadmość Johna Smedley’a – prezesa studia Sony Online Entertainment.

Kilkanaście dni temu opublikowano nowy materiał wideo, wyjaśniający czym tak naprawdę jest EverQuest Next Landmark. Tytuł opierać ma się na budowaniu. Twórcy udostępnią proste w obsłudze i wyspecjalizowane narzędzia, dzięki którym szybko postawimy domek albo wieżę. Naturalnie będzie to tylko jeden z elementów tej produkcji. Nie zabraknie w niej także eksploracji oraz walki.

Ciekawie zapowiada się również system handlowania wytworzonymi i zdobytymi przedmiotami. Będą dwa rodzaje tego typu aktywności – zapewniające dopływ wirtualnej waluty oraz prowadzenie interesów za prawdziwe pieniądze. Wszystko to dzięki Player Studio, które będzie swego rodzaju domem aukcyjnym.

EverQuest Next Landmark to coś na kształt przystawki do gry EverQuest Next – trzeciej odsłony popularnej serii MMORPG, która ukaże się nie tylko na komputerach PC, lecz także na konsoli PlayStation 4. Obie produkcje powstają w studiu Sony Online Entertainment i oparte będą na modelu biznesowym free-to-play z mikropłatnościami.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Landmark

Landmark