Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2013, 10:53

autor: Góral

EverQuest Next Landmark - rozpoczęto sprzedaż zestawów Founder’s Pack

Firma Sony Online Entertainment, twórcy gry EverQuest Next Landmark, rozpoczęła sprzedaż Founder’s Pack - zestawów cyfrowych dodatków, dzięki którym da się uzyskać dostęp do zamkniętych testów alfa i beta.

Twórcy gry EverQuest Next Landmark udostępnili na oficjalnej stronie zestawy przedmiotów Founder’s Pack, dzięki którym można dostać się do zamkniętych testów alfa i beta. Przygotowano trzy paczki, różniące się ceną i zawartością.

EverQuest Next Landmark - rozpoczęto sprzedaż Founder’s Pack. - EverQuest Next Landmark - rozpoczęto sprzedaż zestawów Founder’s Pack - wiadomość - 2013-11-14
EverQuest Next Landmark - rozpoczęto sprzedaż Founder’s Pack.
EverQuest Next Landmark Founder’s Pack:
  • Settler Pack – 19,99 dolarów (nielimitowany dostęp do beta testów i cyfrowe dodatki)
  • Explorer Pack – 59,99 dolarów (cała zawartość Settler Pack, dostęp do alfa testów i kolejne cyfrowe dodatki)
  • Trailblazer Pack – 99,99 dolarów (cała zawartość Settler Pack i Explorer Pack oraz jeszcze więcej cyfrowych dodatków)

Pierwszą z nich jest Settler Pack (termin dostawy do 31 marca 2014 roku), której koszt ustalono na 19,99 dolarów. Inwestując w ten zestaw, otrzymujemy nielimitowany dostęp do zamkniętej bety, a także flagę, kilof oraz specjalne tytuły w grze i na forum.

Za 59,99 dolarów da się nabyć Explorer Pack (termin dostawy do 28 lutego 2014 roku), zawierający wszystko co powyżej, a także dostęp do testów alfa, flagę, pierścień, sakiewkę, strój dworzanina i wyposażenie Tech Sergeant.

Ostatnia paczka, Trailblazer (termin dostawy do 28 lutego 2014 roku), to już koszt rzędu 99,99 dolarów. W jej składzie znajdziemy całą zawartość Settler Pack i Explorer Pack, plus dodatkowo flagę, bransoletę, dostęp do specjalnego skarbca, strój szlachecki, unikalne wyposażenie Tech Sergeant, cztery kody do zamkniętej bety, a ponadto nasze nazwisko zostanie wymienione w podziękowaniach. Dodatkowo twórcy dorzucają do zestawu wcześniejszy dostęp do forum alfy i bety, tytuł Trailblazer (w grze i na forum) oraz Alpha Boost (napój zwiększający ilość zbieranych surowców o 20%, działający przez dwa tygodnie w czasie testów alfa).

Jednocześnie przypominam, że niedawno rozpoczęto zapisy do beta testów gry, o czym informowaliśmy w zeszłym miesiącu. EverQuest Next Landmark będzie swego rodzaju przystawką do EverQuest Next - trzeciej części popularnego cyklu MMORPG od firmy Sony Online Entertainment, która wyróżniać ma się przede wszystkim zniszczalnym środowiskiem. Data premiery tej produkcji nie została jeszcze ujawniona.