Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 czerwca 2022, 09:50

EVE Online piękne jak nigdy wcześniej; gra przeszła lifting

EVE Online otrzymało dużą aktualizację. Gra przeszła graficzny lifting i otrzymała tryb kariery pomocny dla nowych graczy.

W SKRÓCIE:
  • EVE Online doczekało się dużej aktualizacji.
  • Update EVE Evolved wiąże się z wyraźnym liftingiem oprawy graficznej.
  • W grze pojawił się także nowy samouczek o nazwie AIR Career Program.

EVE Online otrzymało właśnie nową aktualizację zwaną EVE Evolved. Dzięki niej gra przeszła zasłużony lifting w obszarze oprawy graficznej. Wirtualny kosmos jest teraz jeszcze piękniejszy.

Ponadto produkcja została wzbogacona o elementy, które ułatwią rozpoczęcie rozgrywki nowym graczom. EVE będzie więc bardziej przystępne dla osób, które nie miały styczności z produkcją.

Nowe szaty króla

Jedną z najważniejszych zmian w EVE jest przystosowanie gry do współpracy z DirectX 12. Ma to ułatwić twórcom dalszą modernizację silnika produkcji, co w dłuższej perspektywie przełoży się na doświadczenia graczy. Z czasem tytuł otrzyma również wsparcie DirectX Raytracing.

Odświeżone zostały również tekstury występujące w grze. Tyczy się to zarówno poszczególnych obiektów takich jak chociażby statki, które zostały wzbogacone o masę detali, jak i całych mgławic, które prezentują się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Jednocześnie poprawki graficzne miały zostać przeprowadzone w sposób, który wpływa na wydajność w minimalnym stopniu. Nie musicie więc martwić się nagłym wzrostem wymagań EVE.

Zmiany dotknęły również interfejsu. Photon UI został teraz wzbogacony o opcję Compact, która sprawi, że wyświetlane na ekranie okienka nie będą zalewać Was masą niepotrzebnych informacji.

Jeszcze prostsze rozpoczęcie przygody

EVE doczekało się także debiutu modułu, który ułatwi rozpoczęcie zabawy nowym graczom. Dzięki niemu nie zderzycie się ze ścianą niezrozumiałych zasad i braku wyraźnego celu gry.

Mowa o AIR Career Program. Umożliwi on wybranie jednej z czterech ścieżek kariery, które następnie wiązać się będą z szeregiem misji wprowadzających Was w tajniki rozgrywki w EVE.

Co ważne, w dowolnym momencie będziecie mogli zmienić wybraną profesję. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przetestować wszystkie z nich i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Waszym gustom.

Jest to więc prawdopodobnie najlepszy moment, by rozpocząć swoją przygodę z EVE Online.

  1. EVE Online – oficjalna strona