Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2017, 08:57

autor: Adrian Werner

Euro Truck Simulator 2: Italia kolejnym dodatkiem do przeboju SCS Software

Zespół SCS Software zapowiedział, że kolejny duży dodatek do Euro Truck Simulator 2 otrzyma nazwę Italia i skoncentruje się na wiernym odwzorowaniu włoskich dróg oraz miast.

EURO TRUCK SIMULATOR 2: ITALIA W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: SCS Software
  2. Wydawca: SCS Software
  3. Gatunek: symulator jazdy
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery: 2017 r.

Studio SCS Software zapowiedziało Euro Truck Simulator 2: Italia, czyli czwarty duży dodatek do popularnego symulatora ciężarówek z 2012 r. Premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku, ale na razie twórcy nie są gotowi podać dokładnego terminu. Ma to być rozszerzenie niesamodzielne, więc do działania będzie wymagało posiadania podstawowej wersji gry.

Zgodnie z tytułem, dodatek skupi się na włoskich regionach, oferując znacznie wyższy poziom detali i wierniejsze odwzorowanie tego kraju niż to, co oferuje ta część mapy w Euro Truck Simulator 2. Autorzy nie podali za dużo konkretów. Obiecali jedynie, że obejrzymy zapierające dech w piersiach widoki, pieczołowicie odtwarzające rzeczywiste lokacje. Fanom gry ma zwłaszcza do gustu przypaść duże zagęszczenie miast i rejonów przemysłowych, jak i pełne tuneli oraz mostów drogi prowadzące przez Alpy.

Twórcy nie zapominają także o osobach, które nie maja ochoty kupować dodatku. Przed premierą rozszerzenia ukaże się darmowa aktualizacja, która wprowadzi część ulepszeń włoskiej scenerii do mapy z podstawowej wersji gry.

Przypomnijmy, że do tej pory autorzy wydali trzy duże płatne rozszerzenia. W 2013 roku dostaliśmy Euro Truck Simulator 2: Going East!, koncentrujące się na wschodniej Europie, w tym zwłaszcza Polsce. Dwa lata później ukazało się Euro Truck Simulator 2: Scandinavian Expansion, ulepszające tereny Danii, Norwegii oraz Szwecji, a w zeszłym roku wydano Euro Truck Simulator 2: Vive la France!.

  1. Oficjalna strona Euro Truck Simulator 2
  2. Recenzja dodatku Vive la France! do Euro Truck Simulator 2 – ETS trzyma poziom