Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 sierpnia 2017, 21:34

Promocje mobilne na weekend 12-13 sierpnia (DuckTales Remastered, Her Story, Plants vs. Zombies)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak DuckTales Remastered, Her Story, Plants vs. Zombies, Epic Little War Game, Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run i The Banner Saga 2.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

W tym tygodniu polecamy Wam udany remaster klasycznej platformówki DuckTales, dostępny 60% taniej. - Promocje mobilne na weekend 12-13 (m.in. DuckTales Remastered, Her Story, Plants vs. Zombies) - wiadomość - 2017-08-11
W tym tygodniu polecamy Wam udany remaster klasycznej platformówki DuckTales, dostępny 60% taniej.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

DuckTales: Remastered

Najnowszy przegląd promocji mobilnych rozpoczynamy przeceną platformówki DuckTales: Remastered. Firma Disney obniżyła cenę gry o ponad 60%, co stanowi nie lada gratkę dla wszystkich fanów odświeżanej klasyki. W produkcji wcielamy się w Sknerusa McKwacza i próbujemy odbić porwanych siostrzeńców Kaczora Donalda. Mamy tu do czynienia z remasterem tradycyjnej platformówki 2D, oferującym znacznie poprawioną szatę graficzną. Powraca też klasycznie wymagająca, dopieszczona w każdym calu mechanika zabawy.

 1. Android: ok. 9 zł

Her Story

Obniżki ceny doczekała się także Her Storydetektywistyczna przygodówka Sama Barlowa, projektanta i scenarzysty horrorów Silent Hill: Origins oraz Silent Hill: Shattered Memories. W grze próbujemy rozwiązać pewną niewyjaśnioną sprawę z 1994 roku, dotyczącą tajemniczego zaginięcia męża niejakiej Hannah (granej przez Vivę Seifert). W tym celu zapoznajemy się z siedmioma nagraniami wideo, stanowiącymi zapis przesłuchań żony zaginionego, szukając w ten sposób odpowiedzi na nurtujące nas pytania. W przyszłości doczekamy się kontynuacji tego niezależnego hitu.

 1. Android: 12,99 zł
 2. iOS: 13,99 zł

Plants vs. Zombies

W promocji 50-groszowej kupicie obecnie jednego z najlepszych przedstawicieli gatunku tower defensePlants vs. Zombies od firmy Electronic Arts. Zadanie postawione przed graczem polega na powstrzymaniu inwazji zombie, atakujących ogrody i domy ludzi. W tym celu należy sadzić na trawniku specjalne rośliny o cechach obronnych. Oprócz podstawowej przygody, składającej się z kilkudziesięciu misji, autorzy przygotowali również sporo opcjonalnych wyzwań. Niezaprzeczalnym atutem produkcji jest fakt, że idealnie wpasowała się w mobilne realia, tak pod względem mechaniki, jak i sterowania.

 1. Android: 50 groszy

Epic Little War Game

Pokaźnej, bo 80-procentowej przeceny doczekała się gra strategiczna Epic Little War Game od studia Rubicon Development. Tytuł, podobnie jak poprzednie odsłony tej bestsellerowej serii (ponad 3,5 mln pobranych egzemplarzy), charakteryzuje się szczególnym dopracowaniem – znajdziemy tu bardzo obszerną kampanię solową, sieciowy tryb wieloosobowy oraz rozmaite wyzwania. Tym, co zachwyca jednak najbardziej, jest mechanika zabawy, wyróżniająca się wyjątkową przejrzystością zasad oraz głębią taktyczną. Nie można też nie wspomnieć o dopracowanych mapach.

 1. Android: ok. 6 zł

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run

Fanom Wojowniczych Żółwi Ninja polecamy zręcznościówkę typu runner Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run. Produkcja pozwala wcielić się w słynnych, gadzich bohaterów – Leonarda, Raphaela, Michelangela i Donatello – i wyzwolić Nowy Jork spod jarzma złoczyńców z Krangiem, Shredderem i Baxterem Stockmanem na czele. Wszystko to w zręcznościowym, typowo runnerowym stylu, sprowadzającym rozgrywkę do unikania przeszkód i walki z pojawiającymi się na ekranie przeciwnikami.

 1. Android: ok. 4 zł

The Banner Saga 2

Od kilku dni użytkownicy iOS mogą nabyć 50% taniej drugą odsłonę cyklu taktycznych RPG-ów The Banner Saga. Produkcja – inspirowana mitologią ludów skandynawskich – kontynuuje opowieść o ludziach i gigantach, próbujących przetrwać koniec świata. Sednem rozgrywki pozostają turowe potyczki, odznaczające się prostymi zasadami, ale i taktyczną głębią, a także konieczność podejmowania trudnych decyzji, mających istotny wpływ na rozwój fabuły.

 1. iOS: 23,99 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. No Gravity, Construction Simulator 2, Brotherhood of Violence II

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Zaliczają się do nich m.in. kosmiczne strzelanki Kosmik Revenge i No Gravity, przygodówka Enigmatis: Duchy Maple Creek, Construction Simulator 2, bijatyka Brotherhood of Violence II, a także logiczna Linia. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Brotherhood of Violence II – Android: za darmo / iOS: za darmo / Windows Phone: za darmo
 2. Colorcube – iOS: za darmo
 3. Construction Simulator 2 – Android: 12,99 zł
 4. Enigmatis: Duchy Maple Creek – Windows Phone: 8,99 zł
 5. Iron Fist Boxing – Android: za darmo / iOS: za darmo
 6. Kosmik Revenge – Android: za darmo / iOS: za darmo
 7. Lamphead – Windows Phone: 4,99 zł
 8. Linia – Android: za darmo / iOS: za darmo
 9. No Gravity – Android: za darmo / iOS: za darmo
 10. OpenDarts – Windows Phone: ok. 9 zł
 11. RETSNOM – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 12. Quantum Revenge – Android: ok. 5 zł / iOS: za darmo

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne