Zobacz filmik ukazujący moce Eternals

Nowy teaser Eternals pokazuje, jakich supermocy możemy spodziewać się po bohaterach kolejnego filmu Marvela z 4. fazy.

filmomaniak.pl

Jakub Błażewicz

Zobacz filmik ukazujący moce Eternals.
Zobacz filmik ukazujący moce Eternals.

Pełen akcji teaser to nie jedyny nowy materiał prezentujący następną z licznych produkcji z czwartej fazy Marvel Cinematic Universe. Kolejny filmik z Eternals skupia się na pokazaniu mocy każdego z herosów.

Obraz, w którym zobaczymy m.in. Richarda Maddena, Angelinę Jolie, Gemmę Chan i Dona Lee, trafi do kin 5 listopada. Ta formalnie samodzielna produkcja będzie niejako kontynuacją filmu Avengers: Koniec gry, aczkolwiek bez dotychczas poznanych superbohaterów na pierwszym planie. Czy historia tytułowych Przedwiecznych okaże się – jak sądzi prezes Marvela – hitem wartym Oscara? Przekonamy się za miesiąc.

  1. Oficjalna strona wydawnictwa Marvel
  2. 8 problemów MCU, które mogą pogrążyć filmy Marvela

Film:Eternals

premiera: 2021akcjaprzygodowyfantasysci-fi

Eternals jest filmem superbohaterskim należącym do kinowego uniwersum Marvela (MCU). Opowiada on o grupie przedstawicieli rasy nieśmiertelnych istot, którzy muszą wyjść z ukrycia. Eternals to wyreżyserowany przez Chloé Zhao (Nomadland) film superbohaterski oparty na komiksach, stanowiący 26 główną odsłonę kinowego uniwersum Marvela (w skrócie MCU). Głównymi bohaterami produkcji są przedstawiciele nieśmiertelnej rasy obcych istot, które od wieków żyją na Ziemi w ukryciu. Nagła tragedia zmusza je jednak do stawienia czoła wrogom ludzkości. W produkcji wystąpili między innymi Gemma Chan (Sersi), Richard Madden (Ikaris), Angelina Jolie (Thena), Salma Hayek (Ajak), Kit Harington (Dane Whitman), Kumail Nanjiani (Kingo), Harish Patel (Karun) oraz Barry Keoghan (Druig). Zdjęcia kręcono w Iver, Londynie, Oxfordshire, Los Angeles i na Teneryfie.

Film Eternals
Podobało się?

5

Jakub Błażewicz

Autor: Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

FIFA 22 z pierwszym patchem; słabsi bramkarze i lepsi sędziowie

Następny
FIFA 22 z pierwszym patchem; słabsi bramkarze i lepsi sędziowie

Izak, Ewron, Gucio, Pago - zarobki polskich streamerów z Twitcha również w sieci

Poprzedni
Izak, Ewron, Gucio, Pago - zarobki polskich streamerów z Twitcha również w sieci

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl