Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 października 2021, 12:56

autor: hexx0

Eternals Marvela z nowym, napakowanym akcją teaserem

Eternals, czyli kolejny film Marvela, zadebiutuje dokładnie za miesiąc. Z tej okazji dostaliśmy napakowany akcją, krótki teaser.

Miłośnicy superbohaterów nie mogą w ostatnim czasie narzekać – miesiąc temu dostali film Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, teraz mogą wybrać się na święcącego triumfy w kinach Venoma 2, a już za miesiąc, czyli 5 listopada, na wielki ekran trafi Eternals. Będzie to nie tyle kolejna produkcja z MCU, co obraz, który ma stanowić najbardziej bezpośrednią kontynuację Avengersów: Końca gry. Po ładnych, choć nieco pozbawionych akcji trailerach, dostaliśmy krótki, ale za to napakowany akcją teaser tej produkcji. Możecie go obejrzeć poniżej.

Zwiastun przybliża rasę Dewiantów – obcych, będących złym odpowiednikiem tytułowych wiecznych bohaterów, którzy po wydarzeniach z Końca gry mają wyjść z ukrycia, aby chronić Ziemię. W rolach głównych zobaczymy aktorów, takich jak Gemma Chan (Sersi), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Lia McHugh (Sprite), Brian Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Makkari), Barry Keoghan (Druig), Salma Hayek (Ajax), Angelina Jolie (Thena) i Don Lee (Gilgamesz). W Dane’a Whitmana (Czarnego rycerza) wcieli się z kolei Kit Harington. Za reżyserię odpowiada Chloe Zhao, za muzykę Ramin Djawadi, a całość wywodzi się z komiksów napisanych przez Jacka Kirby'ego.