Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 maja 2021, 16:50

Eternals - nowa drużyna MCU na pierwszym zwiastunie

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun Eternals, czyli kolejnej komiksowej ekranizacji należącej do kinowego uniwersum Marvela. Produkcja ma zadebiutować w kinach 5 listopada tego roku.

Czwarta faza kinowego uniwersum Marvela, powoli, bo powoli, ale zaczyna się rozkręcać. Jednym z jej pierwszych elementów będzie Eternals od Chloé Zhao, czyli tegorocznej laureatki Oscara za film Nomadland. Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej produkcji? W pewnym stopniu zdradza to jej pierwszy zwiastun, który dziś zadebiutował w sieci. Możecie go obejrzeć poniżej.

Eternals opowie historię grupy tajemniczych nieśmiertelnych istot zamieszkujących Ziemię. Decydują się oni wyjść z ukrycia i pomóc w chronieniu planety.

W filmie zobaczymy między innymi Angelinę Jolie, Salmę Hayek, Richarda Maddena, Kita Haringtona oraz Kumaila Nanjianiego. Produkcja zadebiutuje na ekranach kin 5 listopada tego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa Marvel Cinematic Universe

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej