Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 sierpnia 2021, 13:29

autor: Edyta Jastrzębska

Nowy zwiastun Eternals prezentuje się znacznie lepiej

W sieci pojawił się zwiastun Eternals, filmu o nowej drużynie MCU. Otrzymujemy w końcu zarys fabuły oraz wyjaśnienie, dlaczego te potężne istoty nie pomogły w walce z Thanosem.

Eternals to produkcja o długowiecznych istotach, które od tysięcy lat czuwają nad ludzką rasą i chronią ją przed Deviantami. Reżyserką filmu jest nagrodzona Oscarem Chloe Zhao. Pierwszy zwiastun widowiska niewiele powiedział na temat fabuły, służąc wyłącznie do przedstawienia bohaterów, którzy w nim wystąpią. Czegoś więcej na temat wydarzeń dowiemy się z drugiego zwiastuna Eternals, który zarysowuje konflikt, jaki będziemy mogli śledzić na ekranach kin.

Fani, którzy obejrzeli już zwiastun, są zadowoleni. To niektóre z komentarzy użytkowników Reddita oraz YouTube’a, które znalazły się pod filmikiem.

Podoba mi się to, jak zwiastun odpowiada na pytania fanów. Zwłaszcza „dlaczego nie pomogliście w walce z Thanosem?” Podoba mi się również to, jak Pstryknięcie wpływa na wszystkie późniejsze wydarzenia w MCU.

- maisconjelo z Reddita

Trochę więcej szczegółów na temat fabuły i dużo więcej akcji w tym zwiastunie, ale nie za dużo. Naprawdę nie mogę doczekać się tego filmu.

- ScottFromScotland z Reddita

Nie wiem nic o Eternalsach, ale ten zwiastun wygląda niesamowicie i nie mogę doczekać się filmu.

- John Chantharuck z YouTube’a

Eternals w kinach pojawi się 5 listopada 2021 roku. W roli nowych bohaterów MCU zobaczymy między innymi Richarda Maddena, Angelinę Jolie, Salmę Hayek i Kumaila Nanjianiego. W filmie wystąpi również Kit Harington.

  1. Eternals - nowa drużyna MCU na pierwszym zwiastunie