Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2019, 10:39

autor: Aquma

Epic Games Store - zapowiedziano osiem nowych exclusive’ów

W czasie imprezy PAX West 2019 firma Epic Games zapowiedziała osiem kolejnych exclusive’ów platformy Epic Games Store. Są to głównie mniejsze, niezależne produkcje. O części tytułów słyszeliśmy już wcześniej, ale niektóre są zupełnie nowymi propozycjami.

Epic Games zapowiada nowe tytuły ekskluzywne. - Epic Games Store - zapowiedziano osiem nowych exclusive’ów - wiadomość - 2019-08-30
Epic Games zapowiada nowe tytuły ekskluzywne.

W czasie trwającej imprezy PAX West 2019 firma Epic Games zapowiedziała osiem nowych tytułów ekskluzywnych Epic Games Store. Są to: Airborne Kingdom, The Alto Collection, The Eternal Cylinder, Manifold Garden, No Straight Roads, Superliminal, Wattam oraz Ooblets. Wszystkie produkcje zostały zaprezentowane na poniższym trailerze. Nie poinformowano czy ekskluzywność jest permanentna, czy czasowa.

Airborne Kingdom to ciekawie zapowiadający się symulator budowania miasta w klimatach fantasy. W The Alto Collection znajdziemy obydwie części gier zręcznościowych studia Snowman - Alto’s Adventure oraz Alto’s Odyssey. Manifold Garden to pierwszoosobowa gra eksploracyjna, która wyróżnia się barwną oprawą graficzną, zaś Superliminal również korzysta z perspektywy FPP, ale kładzie nacisk na rozwiązywanie zagadek. Do gatunku gier logicznych należy także tworzone przez firmę Funomenta, zabawne Wattam.

Z kolei No Straight Roads od studia Metronomik zaoferuje nietypowe połączenie gry akcji i produkcji muzycznej. Intrygująco prezentuje się także The Eternal Cylinder - tytuł, w którym naszym zadaniem będzie kontrolowanie grupy ewoluujących obcych i umożliwienie im przetrwania na niebezpiecznej planecie. O rolniczym sandboksie Ooblets słyszeliśmy już wcześniej - głównie za sprawą powiązanych z nim kontrowersji.

  1. Epic Games Store – strona oficjalna