Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 lipca 2021, 22:51

Epic Games Store - ruszyła letnia wyprzedaż

Do 5 sierpnia w Epic Games Store trwa letnia wyprzedaż. W niższych cenach można zakupić między innymi Crysis Remastered, Disco Elysium, Hitmana 3 oraz Red Dead Redemption 2.

Rozpoczęła się letnia wyprzedaż w Epic Games Store. Niestety, tym razem nie powróciły kupony rabatowe o wartości 40 złotych. Niemniej dobrych gier w korzystnych cenach nie brakuje – ze sporą zniżką można nabyć takie tytuły jak Crysis Remastered, Disco Elysium: The Final Cut, Hitman 3 oraz Red Dead Redemption 2 – dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was krótką listę ciekawych naszym zdaniem ofert. Akcja potrwa dwa tygodnie i zakończy się 5 sierpnia o godzinie 17:00. Przypominamy również, że od dziś można odebrać za darmo Defense Grid: The Awakening oraz Verdun, a w przyszłym tygodniu zostaną udostępnione Mothergunship i Train Sim World 2.

Letnia wyprzedaż w Epic Games Store – wybrane oferty:

Ze wszystkimi tytułami objętymi promocją zapoznacie się tutaj.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej