Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2014, 10:36

autor: Orbech

Enemy Front – poznaliśmy zawartość edycji limitowanej

W Ameryce Północnej gra Enemy Front zostanie wydana w dwóch wersjach: standardowej oraz limitowanej. Ta druga będzie zawierać kilka dodatkowych atrakcji dla graczy. W edycji limitowanej znajdziemy m.in. poboczną misję, nowe bronie i postacie. Na razie nie mamy potwierdzenia, czy rozbudowany pakiet trafi również do Europy.

Edycja limitowana zawierać będzie m.in. eksluzywną misję, dodatkową broń i postacie. - Enemy Front – poznaliśmy zawartość edycji limitowanej - wiadomość - 2014-04-09
Edycja limitowana zawierać będzie m.in. eksluzywną misję, dodatkową broń i postacie.
Edycja limitowana Enemy Front w skrócie:
  • zostanie wydana w Ameryce Północnej,
  • cena: 50 dolarów (około 150 złotych),
  • dodatkowa misja „Rajd na Saint-Nazaire”,
  • dwie nowe bronie i postacie,
  • płyta ze ścieżką dźwiękową,
  • kolekcjonerskie pudełko.

Firmy CI Games i Namco Bandai Games America w oficjalnym komunikacie prasowym ujawniły, że ich najnowsza produkcja – Enemy Front, zostanie wydana w Stanach Zjednoczonych w dwóch wersjach: standardowej oraz limitowanej. W Ameryce edycja limitowana kosztować będzie 50 dolarów, czyli około 150 złotych (cena edycji standardowej to 40 dolarów) i zaoferuje graczom kilka dodatkowych atrakcji. Przede wszystkim, w skład pakietu wejdzie ekskluzywna, poboczna misja „Rajd na Saint-Nazaire”. Operacja w porcie Saint-Nazaire była prawdziwym wydarzeniem, podczas którego brytyjska armia przypuściła atak na niemiecką bazę morską. W edycji limitowanej znajdziemy również płytę ze ścieżką dźwiękową gry i dwie nowe bronie: karabin M1 Garand oraz rewolwer Webley. Na obrazku widać również dwie postacie, które prawdopodobnie przeznaczone będą do trybu wieloosobowego. Wszystko zapakowane zostanie w ładne, kolekcjonerskie opakowanie. Na razie nie mamy potwierdzenia, czy wzbogacony pakiet trafi również na rynek europejski, ale skontaktujemy się z CI Games i zapytamy o sytuację.

Aktualizacja: W rozmowie z CI Games dowiedzieliśmy się, że wkrótce firma poinformuje bardziej szczegółowo o ewentualnej dostępności edycji limitowanej na polskim rynku.

Enemy Front zostanie wydany w Polsce 13 czerwca 2014 roku. Gra ukaże się na komputery PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Tytuł będzie FPS-em, rozgrywającym się podczas II wojny światowej, w czasie Powstania Warszawskiego. W Enemy Front wejdziemy w skórę Roberta Hawkinsa, amerykańskiego korenspondenta wojennego, który przyłącza się do ruchu oporu, by walczyć z hitlerowcami. Dzięki wspomnieniom głównego bohatera odwiedzimy również Norwegię, Francję i Niemcy.

Gra powstaje na silniku CryEngine 3, który spopularyzowała seria Crysis.