Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2014, 10:56

Enderal: The Shards of Order - zobacz zwiastun kompletnej modyfikacji Skyrima

Zespół moderów SureAI zaprezentował zwiastun do Enderal: The Shards of Order - modyfikacji gry The Elder Scrolls V: Skyrim, zmieniającej zupełnie świat przedstawiony oraz podstawy rozgrywki. Premiery możemy spodziewać się w przyszłym roku.

Zaprezentowano zwiastun do Enderal: The Shreds of Order - kompletnej modyfikacji Skyrim - ilustracja #1

The Elder Scrolls V: Skyrim to gra zasługująca na miano wiecznie żywej nie tylko dlatego, że zaliczenie jej na sto procent to zadanie prawie niewykonalne. Produkcja studia Bethesda Softworks może się także cieszyć potężną kolekcją modów. Już niedługo powiększy się ona o jeszcze jedną pozycję – Enderal: The Shards of Order autorstwa SureAI, która w znanej nam produkcji z 2011 roku zmienia... właściwie każdy element.

Jak widać Endural mocno odcina się od mroźnych klimatów Skyrim. - Zaprezentowano zwiastun do Enderal: The Shreds of Order - kompletnej modyfikacji Skyrim - wiadomość - 2014-12-14
Jak widać Endural mocno odcina się od mroźnych klimatów Skyrim.

Modyfikacja jest kontynuacją innego dzieła tego zespołu, Nehrim: At Fate's Edge. Pierwsza część była wariacją na temat czwartej części serii The Elder Scrolls, i to nie byle jaką: serwis PC Gamer obwołał projekt najlepszym modem 2010 roku. Prace nad Enderal: The Shards of Order rozpoczęły się już w kilka tygodni od wydania Skyrim, toteż z pewnością będziemy mieli do czynienia z produkcją jeszcze bardziej rozbudowaną – twórcy zapewniają, że da nam ona nawet do 150 godzin dodatkowej rozgrywki. Rozgrywki, zaznaczmy, znacznie różniącej się od tego, co zaprezentowała Bethesda: SureAI zdecydowało się na zaimplementowanie punktów doświadczenia, zastąpiło też Krzyki specjalnymi talentami, które można odblokować w drzewku umiejętności. System walki nie ulegnie zmianom, twórcy moda chcą za to, by starcia stały się bardziej taktyczne – szczególnie w przypadku potyczek z wymagającymi bossami. Ponadto w Enderal większą rolę odegrają towarzysze bohatera, którzy – w przeciwieństwie do Skyrim – mają być postaciami o własnej historii i wyraźnym charakterze.

Co prawda The Shards of Order zostało zapowiedziane już dawno, jednak teraz SureAI zaprezentowało nam zwiastun z okazji głosowania na najlepszego nadchodzącego moda 2014 roku. Możecie zobaczyć go powyżej. Jeżeli natomiast projekt tego zespołu zaimponował Wam na tyle, że chcecie oddać na niego swój głos, macie szansę uczynić to pod tym adresem. Samo Enderal trafi do graczy prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku, a to, jak będzie wyglądało, zobaczycie na poniższych screenshotach.

  1. Oficjalna strona internetowa studia SureAI
  2. Oficjalna strona internetowa gry The Elder Scrolls V: Skyrim
  3. Recenzja gry The Elder Scrolls V: Skyrim – mamy grę roku?