Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2012, 15:00

autor: Aver

Electronic Arts potwierdza Battlefield 4

Na oficjalnej stronie gry Medal of Honor: Warfighter pojawiła się wzmianka potwierdzająca doniesienia, że amerykański koncern pracuje nad czwartą odsłoną popularnej serii strzelanek.

Jest już pewne, że Battlefield 4 powstaje. Na oficjalnej stronie gry Medal of Honor: Warfighter pojawiła się informacja, że złożenie przedpremierowego zamówienia na tytuł studia Danger Close zapewni dostęp do „ekskluzywnej wersji beta Battlefield 4”.

Electronic Arts potwierdza Battlefield 4 - ilustracja #1
Beta Battlefield 4 rozpocznie się na jesieni 2013 roku.

Niniejszym potwierdza się informacja sprzed kilku dni, którą zamieszczono na amerykańskiej stronie serwisu Origin. Po kilku godzinach zniknęła ona z witryny, zapoczątkowując serię dociekań i wątpliwości.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w sieci, firma Electronic Arts wystąpiła o zarejestrowanie znaku handlowego Battlefield 4 w maju bieżącego roku. Został on zatwierdzony kilka tygodni temu.

Szczegóły Battlefield 4 nie są jeszcze znane. Gra z pewnością nie ukaże się w tym roku, aby nie stawać na drodze żołnierzy sił specjalnych z Medal of Honor: Warfighter. Pozostaje nam więc czekać na oficjalną zapowiedź koncernu Electronic Arts.

Uaktualnienie

Beta Battlefield 4 rozpocznie się na jesieni przyszłego roku – tak wynika z oficjalnej informacji prasowej koncernu EA. Frank Gibeau, prezes EA Labels, określił połączenie premiery gry studia Danger Close z betą tytułu Szwedów z DICE mianem „podwójnego, nokautującego uderzenia, opartego na akcji, intensywności i rozrywce, z jakich słyną strzelanki”.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.