Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2012, 12:55

autor: Muninn

Command & Conquer: Tiberium Alliances z milionem zarejestrowanych kont

Zarejestrowano ponad milion kont w grze MMORTS Command & Conquer: Tiberium Alliances. Żeby uczcić sukces gry, wydawca oferuje kod, dzięki któremu można uzyskać dodatkowe bonusy.

Przeglądarkowy, darmowy MMORTS Command & Conquer: Tiberium Alliances cieszy się niezwykłą popularnością wśród graczy. Świadczy o tym fakt, że już w niecałe dwa miesiące od premiery (24 maja 2012) zarejestrowano ponad milion kont.

W ramach celebrowania sukcesu gry, wydawca produkcji (firma Electronic Arts) oferuje zarówno nowym graczom, jak i tym posiadającym już konto, specjalny, bogatszy zestaw startowy. Liczba pakietów jest limitowana (przygotowano milion paczek), dodatkowo promocja ograniczona jest czasowo: potrwa do 20 lipca. Ci gracze, którzy zechcą skorzystać z oferty, nie powinni zatem zbyt długo zwlekać.

  1. Oficjalna strona gry Command & Conquer: Tiberium Alliances

Żeby otrzymać dodatkowe profity, zawarte w Command & Conquer Tiberium Alliances Starter Pack, należy wprowadzić następujący kod: HMKV-VWGN-8GEH-6BTZ. Korzystając z bonusu dostać można m.in.

  • dodatkowe punkty dowodzenia,
  • cztery dodatkowe paczki zaopatrzeniowe z Tiberium dla graczy z rangą od 2 do 5,
  • cztery dodatkowe paczki zaopatrzeniowe z kryształami dla graczy z rangą od 2 do 5,
  • cztery dodatkowe paczki zaopatrzeniowe z kredytami dla graczy z rangą od 2 do 5,
  • cztery dodatkowe paczki zaopatrzeniowe z energią dla graczy z rangą od 2 do 5.

Command & Conquer: Tiberium Alliances z milionem zarejestrowanych kont  - ilustracja #2 Command & Conquer: Tiberium Alliances to darmowa, przeglądarkowa strategia MMO czasu rzeczywistego (RTS) w klimatach science-fiction, wyprodukowana przez studio EA Phenomic. Akcja gry rozgrywa się w odległej przyszłości, w której morderczą walkę prowadzą dwie frakcje: GDI (Global Defensive Initiative) i Nod (Brotherhood of Nod). Gracze wybierają jedną z tych dwóch organizacji, budują bazy, wydobywają surowce, tworzą armie i walczą zarówno z komputerową sztuczną inteligencją, jak i innymi uczestnikami zabawy.