Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2010, 17:12

autor: Olek

Ekskluzywna edycja Demon's Souls w Polsce

Ponad 16 miesięcy po premierze w Japonii jeden z największych ubiegłorocznych hitów na konsole PlayStation 3 trafi wreszcie do graczy z Polski. Dystrybutorem obsypanej nagrodami gry Demon's Souls w naszym kraju będzie firma Cenega Poland.

Ponad 16 miesięcy po premierze w Japonii i rok od ukazania się w Stanach Zjednoczonych jeden z największych ubiegłorocznych hitów na konsole PlayStation 3 trafi wreszcie do graczy z Polski. Dystrybutorem obsypanej nagrodami gry Demon's Souls w naszym kraju będzie firma Cenega Poland.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią, w naszym kraju gra ukaże się w ekskluzywnej wersji Black Phantom Edition, która zawiera także płytę ze ścieżką dźwiękową, poradnik strategiczny i wydany w twardej oprawie album z ilustracjami.

Ekskluzywna edycja Demon's Souls w Polsce - ilustracja #1

Dokładna data polskiej premiery nie została jeszcze ujawniona. Od kilku tygodni wiemy jednak, że w Europie gra zadebiutuje 25 czerwca a jej dystrybutorem będzie firma Namco Bandai Partners, której oficjalnym partnerem w Polsce jest Cenega Poland.

Warto zauważyć, że od czasu swej japońskiej premiery Demon's Souls, czyli gra action-rpg utrzymana w klimacie mrocznego fantasy zdążyła wywołać spore zamieszanie. Tytuł uznany został przez prestiżowe zachodnie serwisy dla graczy za jedną z najlepszych produkcji ubiegłego roku adresowanych na platformę PlayStation 3. Także redakcja tvgry.pl była pod wrażeniem dzieła studia From Software.