Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2010, 17:12

autor: Olek

Ekskluzywna edycja Demon's Souls w Polsce

Ponad 16 miesięcy po premierze w Japonii jeden z największych ubiegłorocznych hitów na konsole PlayStation 3 trafi wreszcie do graczy z Polski. Dystrybutorem obsypanej nagrodami gry Demon's Souls w naszym kraju będzie firma Cenega Poland.

Ponad 16 miesięcy po premierze w Japonii i rok od ukazania się w Stanach Zjednoczonych jeden z największych ubiegłorocznych hitów na konsole PlayStation 3 trafi wreszcie do graczy z Polski. Dystrybutorem obsypanej nagrodami gry Demon's Souls w naszym kraju będzie firma Cenega Poland.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią, w naszym kraju gra ukaże się w ekskluzywnej wersji Black Phantom Edition, która zawiera także płytę ze ścieżką dźwiękową, poradnik strategiczny i wydany w twardej oprawie album z ilustracjami.

Ekskluzywna edycja Demon's Souls w Polsce - ilustracja #1

Dokładna data polskiej premiery nie została jeszcze ujawniona. Od kilku tygodni wiemy jednak, że w Europie gra zadebiutuje 25 czerwca a jej dystrybutorem będzie firma Namco Bandai Partners, której oficjalnym partnerem w Polsce jest Cenega Poland.

Warto zauważyć, że od czasu swej japońskiej premiery Demon's Souls, czyli gra action-rpg utrzymana w klimacie mrocznego fantasy zdążyła wywołać spore zamieszanie. Tytuł uznany został przez prestiżowe zachodnie serwisy dla graczy za jedną z najlepszych produkcji ubiegłego roku adresowanych na platformę PlayStation 3. Także redakcja tvgry.pl była pod wrażeniem dzieła studia From Software.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.