Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2020, 10:17

autor: Adrian Werner

Dziś The Game Awards. Występ Keanu Reevesa i dema na Steam

Za kilkanaście godzin wystartuje tegoroczna edycja The Game Awards. Na gali pojawi się m.in. Keanu Reeves. Z kolei na Steamie z tej okazji udostępniono dema wielu nadchodzących gier, w tym Graven i Little Nightmares 2.

Tej nocy odbędzie się gala The Game Awards. Impreza wystartuje o 1:00 w nocy i potrwa ok. 2,5 godziny. Będzie to najpewniej ostatnie duże wydarzenie branżowe w tym roku, więc nasi redaktorzy przygotują dla Was obszerną relację.

W trakcie gali przyznane zostaną nagrody dla najlepszych produkcji tego roku, ale najciekawszym elementem The Game Awards tradycyjnie będą materiały z nadchodzących gier. W sumie zapowiedzianych ma zostać co najmniej dwanaście nowych produkcji, wśród których znajdą się zarówno wysokobudżetowe tytuły AAA, jak i mniejsze projekty. Ponadto możemy liczyć na świeże materiały z ujawnionych wcześniej pozycji.

Wiemy, że na The Game Awards obejrzymy prezentację Dragon Age 4 oraz poznamy kolejny projekt twórców Disco Elysium. Najpewniej pokazana także zostanie przygodówka The Wolf Among Us 2. Wiemy również, że na gali pojawi się Josef Fares, czyli deweloper znany z A Way Out, więc liczymy na świeże materiały z jego następnej gry (It Takes Two).

Tegoroczne The Game Awards uświetni występ wielu znanych aktorów. Organizatorzy właśnie poinformowali, że wśród nich znajdzie się Keanu Reeves. Wcześniej potwierdzono obecność Brie Larson, czyli aktorki znanej m.in. z filmu Captain Marvel, oraz Toma Hollanda, który najpewniej pokaże pierwsze materiały z ekranizacji Uncharted.

Podczas gali będziemy mogli także posłuchać wielu występów muzycznych, w tym Londyńskiej Orkiestry Filharmonicznej, która zagra utwory w słynnym studiu Abbey Road, Eddiego Veddera z zespołu Pearl Jam oraz Lyn Inaizumi, czyli wokalistki znanej z piosenek w grze Persona 5.

  1. The Game Awards 2020 - The Last of Us 2 i Hades z największą liczbą nominacji
  2. Oficjalna strona gali The Game Awards

Festiwal The Game Awards na Steamie – promocje i dema

Z okazji gali w serwisie Steam ruszył Festiwal The Game Awards. W jego ramach zorganizowano szereg atrakcyjnych przecen oraz udostępniono wiele wersji demonstracyjnych nadchodzących gier. Zabawa potrwa do 14 grudnia.

Najciekawsze dema

  1. GRAVEN
  2. Little Nightmares 2
  3. Echo Generation
  4. Song of Iron
  5. ANNO: Mutationem
  6. Selfloss
  7. A Juggler's Tale