Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2020, 08:28

Dragon Age 4 zostanie pokazane podczas The Game Awards 2020

Dowiedzieliśmy się, że jedną z gier pokazanych podczas The Game Awards 2020 będzie Dragon Age 4, czyli następna odsłona cyklu RPG studia BioWare.

Geoff Keighley ogłosił, że podczas tegorocznej gali The Game Awards pokazana zostanie gra Dragon Age 4. Przypomnijmy, że wydarzenie to odbędzie się 11 grudnia (o 1:00 czasu polskiego). Z powodu koronawirusa impreza będzie miała charakter wirtualny.

Wybranie tej gali na zaprezentowanie kolejnej odsłony cyklu studia BioWare nie jest zaskoczeniem. Pierwszy teaser nowego Dragon Age wyświetlono bowiem na The Game Awards 2018. Był to krótki filmik, pozbawiony jakichkolwiek fragmentów rozgrywki. Przez kolejne dwa lata twórcy głównie zapewniali, że prace nadal trwają, ale do tej pory nie podzielili się zbyt wieloma konkretami. Mamy nadzieję, że 11 grudnia wreszcie zobaczymy jakiś gameplay.

Udana prezentacja może podnieść na duchu fanów BioWare, którzy mają ostatnio powody do zmartwień. Wczoraj informowaliśmy, że ze studia odszedł Mark Darrah, pełniący rolę producenta wykonawczego nowej odsłony cyklu Dragon Age. Zespół opuścił także odpowiedzialny za serię Mass Effect Casey Hudson.

  1. BioWare – oficjalna strona studia
  2. Dragon Age – oficjalna strona
  3. Oficjalna strona gali The Game Awards