Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2018, 05:06

autor: Aquma

Tajemniczny teaser nowego Dragon Age na The Game Awards 2018

W czasie gali The Game Awards 2018 zaprezentowano pierwszy teaser nowej gry ze stworzonej przez studio BioWare serii RPG Dragon Age. Krótki filmik nie zdradza zbyt wiele.

Pierwszy teaser nowego Dragon Age’a. - Tajemniczny teaser nowego Dragon Age na The Game Awards 2018 - wiadomość - 2018-12-07
Pierwszy teaser nowego Dragon Age’a.

W czasie gali The Game Awards 2018 zaprezentowano intrygujący teaser nowej produkcji z serii Dragon Age. Studio BioWare nie zdradziło zbyt wiele, ale otrzymaliśmy pierwsze detale na temat fabuły omawianego tytułu. Głos znanego z Dragon Age: Inkwizycja Solasa oraz hashtag #TheDreadWolfRises nie pozostawiają żadnych wątpliwości – opowieść przedstawiona w grze będzie powiązana z poprzednią częścią serii oraz DLC Intruz.

Krótki zwiastun tak naprawdę rodzi więcej pytań niż daje odpowiedzi. Towarzyszący niegdyś Inkwizytorowi, elficki mag wypowiada słowa „więc znalazłeś mnie w końcu. Podejrzewam, że masz pytania” – co zdaje się sugerować, że rozmawia z kimś kogo zna. Być może właśnie ze swoim dawnym towarzyszem i dowódcą, pod którego komendą stawał niegdyś w szranki z Koryfeuszem? A jeśli tak – czy oznacza to, że w kolejnej odsłonie serii Dragon Age ponownie wcielimy się w tego samego bohatera?

  1. BioWare – strona oficjalna