Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2018, 05:11

autor: Vergil

Devil May Cry 5 na The Game Awards – trailer, wersja demo i pokaz na żywo

Firma Capcom przywiozła na tegoroczną galę The Game Awards nowy trailer gry Devil May Cry 5. Poza tym japoński wydawca ogłosił, że produkcja niebawem otrzyma wersję demo.

Na tegorocznym The Game Awards nie mogło zabraknąć Devil May Cry 5. Najpierw odegrano na żywo utwór z gry (Devil Trigger), a później zaprezentowano jej świeży zwiastun, którego sporą część poświęcono V, czyli trzeciemu grywalnemu bohaterowi walczącemu z demonami przy użyciu laski. Na materiale znalazło się wszystko to, czego gracze oczekują od omawianej produkcji – krótko mówiąc, jest krwawo, szybko i klimatycznie.

Na tym jednak nie koniec gorących wieści związanych z nową przygodą syna Spardy, gdyż japoński wydawca potwierdził, że w kwietniu 2019 roku tytuł otrzyma aktualizację. Update przyniesie znany z wcześniejszych części serii tryb Bloody Palace, w którym będziemy eliminować kolejne fale adwersarzy. Poza tym jeszcze dzisiaj gra otrzyma wersję demo, którą sprawdzą posiadacze Xboksa One.

Ponadto jak informuje serwis Polygon, w związku z kontrowersjami, które narosły wokół Eddiego Hermidy z zespołu Suicide Silence (miał on namawiać siedemnastolatkę do wysłania mu swoich nagich zdjęć), firma Capcom została zmuszona do zmiany wykonawcy utworu Subhuman, towarzyszącego starciom z udziałem Dantego. Od tej pory w piosence usłyszymy więc głos Michaela Barra. Warto odnotować, że pozostałe elementy tego kawałka, wykonywane przez pozostałych członków zespołu Suicide Silence, pozostały niezmienione w stosunku do oryginału.

Broń biała to jedno, ale od czasu do czasu warto się odstresować, pakując demonowi klasyczną kulkę w łeb. - Devil May Cry 5 na The Game Awards – trailer, wersja demo i pokaz na żywo - wiadomość - 2018-12-07
Broń biała to jedno, ale od czasu do czasu warto się odstresować, pakując demonowi klasyczną kulkę w łeb.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Devil May Cry 5
  2. Graliśmy w Devil May Cry 5 – fani zapłaczą ze szczęścia
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Devil May Cry 5

Devil May Cry 5