Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2018, 05:28

autor: Vergil

Zapowiedziano Mortal Kombat 11 - jest krwawy trailer i data premiery

Ekipa NetherRealm Studios i firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziały grę Mortal Kombat 11. Produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach wiosną przyszłego roku.

Nieoficjalne doniesienia okazały się prawdziwe – zespół NetherRealm Studios przyjechał na galę The Game Awards (a przynajmniej jego głowa, czyli Ed Boon), by zapowiedzieć Mortal Kombat 11. Produkcja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch, a zadebiutuje 23 kwietnia. Poniżej znajdziecie jej krwawy zwiastun i garść konkretów na jej temat.

Zacznijmy od tego, że Mortal Kombat 11 zostanie zaprezentowane fanom na specjalnym evencie, który odbędzie się 17 stycznia. Tytuł wykorzysta zupełnie nowy silnik graficzny, co ma zapewnić najwyższą jakość krwawej rozwałki. Ponadto pojawią się w nim zarówno doskonale znane postacie, jak i zupełnie nowe twarze. Poza tym w grze zostanie zaimplementowany system nazywany przez deweloperów Custom Character Variations, dzięki któremu dostosujemy wygląd poszczególnych wojowników do indywidualnych preferencji.

Na koniec warto odnotować, że osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na opisywaną produkcję, otrzymają dostęp do Shao Khana oraz wezmą udział w beta-testach.

Grywalny Shao Khan to jeden z bonusów czekających na osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe. - Krwawy trailer Mortal Kombat 11 i data premiery - wiadomość - 2018-12-07
Grywalny Shao Khan to jeden z bonusów czekających na osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe.
  1. Oficjalna strona internetowa serii Mortal Kombat