Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2018, 05:37

autor: Aquma

Netflix i BonusXP zapowiadają grę Stranger Things 3: The Game

Firmy Netflix oraz BonusXP zapowiedziały w czasie gali The Game Awards 2018 grę opartą o serial Stranger Things. Produkcja będzie kooperacyjną, izometryczną bijatyką i zadebiutuje „na wszystkich platformach”.

Zapowiedziano Stranger Things 3: The Game. - Netflix I BonusXP zapowiadają grę Stranger Things 3: The Game - wiadomość - 2018-12-07
Zapowiedziano Stranger Things 3: The Game.

Netlix oraz deweloper BonusXP zapowiedzieli w czasie gali The Game Awards 2018 grę w uniwersum Stranger Things, zatytułowaną Stranger Things 3: The Game. Stosowna informacja pojawiła się także na Twitterze platformy streamingowej. Produkcja zmierza na “wszystkie platformy”. Zaprezentowano też jej pierwszy, krótki (i nieco humorystyczny) trailer.

Z ujawnionych informacji można wywnioskować, że mamy do czynienia z oldskulową, izometryczną bijatyką, w której – samotnie lub w kooperacji – pokierujemy postaciami znanymi z serialu. Produkcja wygląda na projekt kierowany głównie do jego fanów, choć rozgrywka tego rozgrywka może przypaść do gustu także innym graczom.

  1. Stranger Things – strona oficjalna