Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2020, 11:48

autor: Karol Laska

Tom Holland na gali The Game Awards - szansa na materiały z filmu Uncharted

Na nadchodzącej gali rozdania nagród The Game Awards zobaczymy między innymi Toma Hollanda. Aktor pojawi się najprawdopodobniej po to, aby zareklamować film Uncharted.

Geoff Keighley, organizator oraz prowadzący TGA, zapowiedział za pośrednictwem mediów społecznościowych, że na nadchodzącej gali wystąpi, i to w roli prezentera, Tom Holland. Aktora tego możemy kojarzyć głównie z roli Spider-Mana w filmach należących do Marvel Cinematic Universe czy netflixowego Diabła wcielonego. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak, że obecność gwiazdora została podyktowana całkiem bliską premierą ekranizacji Uncharted, do której zdjęcia zostały zakończone pod koniec października.

Tom Holland na gali The Game Awards - szansa na materiały z filmu Uncharted - ilustracja #1
Toma Hollanda zobaczymy na żywo już za tydzień w czwartek.

Fotografia reklamująca osobę Toma Hollanda w kontekście jego uczestnictwa w The Game Awards tylko potwierdza, że usłyszymy coś o Uncharted. Spójrzcie bowiem na zdjęcieaktora – zostało ono zapożyczone z jednego z wcześniej udostępnionych przez twórców filmu kadrów, przedstawiającego Nathana Drake’a, głównego bohatera wspomnianej przygodowej serii gier wideo.

Ze względu na pandemiczne ograniczenia TGA odbędzie się w formule online. Cieszymy się więc, że i tak udało się do niej zaprosić reprezentanta Hollywoodu, a tym samym podtrzymać pewną tradycję „growych Oscarów”. Przecież w ostatnich latach na gali pojawiały się takie osobistości jak Andy Serkis, Christoph Waltz czy Norman Reedus – zarówno w roli osób przydzielających nagrody, jak i tych nominowanych w konkretnych kategoriach.

Przypominamy, że tegoroczna edycja The Game Awards odbędzie się 10 grudnia. Całość wydarzenia będzie rozgrywała się na żywo; będzie można je śledzić przy pomocy transmisji na wybranych stronach internetowych.