Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2016, 10:15

autor: luckie

Dziś debiutuje Pillars of Eternity: The White March Part II, ostatni dodatek do udanego RPG-a Obsidianu

Dodatek Pillars of Eternity: The White March Part II ma dziś swoją premierę. Wprowadza on nowe misje fabularne, postać, lokacje, umiejętności, przedmioty itd. Rozszerzeniu towarzyszy też duży patch, dostępny dla wszystkich graczy za darmo.

Drugi i ostatni dodatek do zeszłorocznego hitu od studia Obsidian Entertainment ma dziś swoją premierę. Pillars of Eternity: The White March Part II powinien zostać udostępniony dzisiejszego wieczora w najważniejszych punktach dystrybucji cyfrowej (Steam, GOG.com) w wersji elektronicznej. Oczywiście w najnowsze rozszerzenie do duchowego spadkobiercy serii Baldur’s Gate możecie się zaopatrzyć w polskich sklepach z grami – najlepsze oferty znajdziecie w ramce obok. Bez względu na to, gdzie zdecydujecie się na zakup, tytuł będzie dostępny m.in. w polskiej wersji językowej.

The White March Part II jest zwieńczeniem wątków rozpoczętych w części pierwszej i zarazem ostatnią porcją przygód w grze Pillars of Eternity. Podobnie jak to było pierwszym dodatku i tym razem do drużyny będziemy mogli dołączyć kolejną postać – Menhenę reprezentującą klasę Barbarzyńcy. Dodatek podnosi też limit poziomu doświadczenia oraz wprowadza nowe umiejętności, zadania, przedmioty i broń.

Ponadto rozszerzeniu towarzyszy duży patch 3.0, o którym pisaliśmy szerzej w tym newsie. W skrócie, poprawia on balans rozgrywki, dodaje system urazów oraz oferuje tryb Story Mode, w którym walka staje się rzadsza i łatwiejsza, a gracz może całą uwagę skupić na odkrywaniu meandrów narracji. Aktualizację będzie się dało pobrać bez konieczności zakupu dodatku. Wygląda na to, że to tyle, jeśli chodzi o rozwój Pillars of Eternity, przynajmniej od strony fabularnej. Kolejny przystanek: Pillars of Eternity 2!

  1. Pillars of Eternity – kompendium wiedzy
  2. Oficjalna strona gry Pillars of Eternity