Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2011, 09:49

autor: Kono

Dwa nowe zwiastuny gry The Legend of Zelda: Skyward Sword

Firma Nintendo zaprezentowała dwa nowe zwiastuny z gry The Legend of Zelda: Skyward Sword. Materiały filmowe demonstrują lokacje, walkę oraz nowe rozwiązania w kwestii rozgrywki.

Firma Nintendo udostępniła nowe zwiastuny gry The Legend of Zelda: Skyward Sword. Zaprezentowano na nich dwie lokacje, mechanikę rozgrywki, a także walkę z szeregowymi potworami oraz bossem. Pomimo tego, że filmiki zostały jak na razie wydane oficjalnie tylko w języku japońskim, to już znaleźli się fani, którzy przetłumaczyli je na angielski.

Pierwszy zwiastun prezentuje lokację nazwaną Lake Floria. Zademonstrowano w nim przede wszystkim to, jak Link będzie mógł poruszać się w środowisku wodnym. Natomiast na drugim filmiku możemy zobaczyć fragmenty walki z przeciwnikami oraz sposób użycia nowego narzędzia w arsenale Linka, czyli bicza. Ułatwi on zarówno przeskakiwanie pomiędzy platformami, jak i uruchamianie zaworów kontrolujących przepływ wody w The Ancient Cistern.

Przypominamy, że The Legend of Zelda: Skyward Sword ukaże się jedynie na Wii pod koniec listopada. Przedstawiciele giganta z Kioto zapowiedzieli, że będzie to ostatnia duża gra autorstwa firmy Nintendo na leciwą już konsolę Wii.