Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2011, 09:49

autor: Kono

Dwa nowe zwiastuny gry The Legend of Zelda: Skyward Sword

Firma Nintendo zaprezentowała dwa nowe zwiastuny z gry The Legend of Zelda: Skyward Sword. Materiały filmowe demonstrują lokacje, walkę oraz nowe rozwiązania w kwestii rozgrywki.

Firma Nintendo udostępniła nowe zwiastuny gry The Legend of Zelda: Skyward Sword. Zaprezentowano na nich dwie lokacje, mechanikę rozgrywki, a także walkę z szeregowymi potworami oraz bossem. Pomimo tego, że filmiki zostały jak na razie wydane oficjalnie tylko w języku japońskim, to już znaleźli się fani, którzy przetłumaczyli je na angielski.

Pierwszy zwiastun prezentuje lokację nazwaną Lake Floria. Zademonstrowano w nim przede wszystkim to, jak Link będzie mógł poruszać się w środowisku wodnym. Natomiast na drugim filmiku możemy zobaczyć fragmenty walki z przeciwnikami oraz sposób użycia nowego narzędzia w arsenale Linka, czyli bicza. Ułatwi on zarówno przeskakiwanie pomiędzy platformami, jak i uruchamianie zaworów kontrolujących przepływ wody w The Ancient Cistern.

Przypominamy, że The Legend of Zelda: Skyward Sword ukaże się jedynie na Wii pod koniec listopada. Przedstawiciele giganta z Kioto zapowiedzieli, że będzie to ostatnia duża gra autorstwa firmy Nintendo na leciwą już konsolę Wii.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.