Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2012, 10:55

autor: Sarge

Dwa dodatki DLC do gry Pro Evolution Soccer 2013 w październiku

W następnym miesiącu ukażą się dwa dodatki DLC do gry Pro Evolution Soccer 2013, która jutro zadebiutuje w Polsce. Firma Konami ujawniła pierwsze szczegóły na temat szykowanych rozszerzeń - przynajmniej jedno z nich będzie darmowe.

Firma Konami ujawniła kilka szczegółów na temat pierwszych dwóch dodatków DLC do nadchodzącej gry sportowej Pro Evolution Soccer 2013. Oba zostaną udostępnione w przyszłym miesiącu.

Pierwsze rozszerzenie wprowadzi m.in. trzy licencjonowane stadiony hiszpańskich klubów (Deportivo La Coruna, Celta Vigo, Real Valadolid) oraz zaktualizowane stroje dla 37 zespołów takich jak Olympique Marsylia, FC Porto, Besiktas Stambuł, czy Corinthians. Oprócz tego rozbudowane zostaną aspekty społecznościowe, dzięki którym łatwiej będzie można zapraszać znajomych do wspólnych meczów oraz śledzić ich wyniki. Darmowe DLC ukaże się w październiku (dokładna data nie jest znana).

Dwa dodatki DLC do gry Pro Evolution Soccer 2013 w październiku - ilustracja #1
Firma Konami już teraz planuje dodatki DLC do gry

W połowie przyszłego miesiąca zadebiutuje kolejne rozszerzenie, które skupi się przede wszystkim na aktualizacji składów w oparciu o letnie okienko transferowe. Poza tym możemy spodziewać się jeszcze większej liczby stadionów, „elementów UEFA” oraz poprawy aspektów sieciowych. Ten dodatek DLC najprawdopodobniej również będzie darmowy, choć firma Konami do tej pory nie udzieliła takiej informacji.

Pro Evolution Soccer 2013 to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii symulatorów piłki nożnej, tworzonej przez Konami. W naszym kraju gra zostanie wydana 20 września przez firmę Galapagos Interactive w angielskiej wersji językowej. Tego dnia ukażą się edycje na PC, PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 2 oraz PSP, a w późniejszym terminie w Pro Evolution Soccer 2013 zagrają także posiadacze Wii oraz 3DS-a.