Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2015, 11:55

autor: Luc

Duże obniżki i wyprzedaże z okazji pierwszych urodzin Smite

Smite, trzecioosobowa gra z gatunku MOBA, w której gracze przejmują kontrolę nad mitologicznymi bogami, właśnie obchodzi pierwszą rocznicę. Z tej okazji twórcy postanowili uruchomić specjalne promocje, które potrwają do 27 marca włącznie.

Zeus to jeden z bogów, w których możemy się wcielić w Smite. - Duże obniżki i wyprzedaże z okazji pierwszych urodzin Smite - wiadomość - 2015-03-26
Zeus to jeden z bogów, w których możemy się wcielić w Smite.

Długo trwające beta-testy gry Smite zakończono 25 marca 2014 roku i wówczas to miała miejsce oficjalna premiera gry. Od tamtego momentu mija właśnie równo rok i aby uświetnić to istotne wydarzenie, twórcy zdecydowali się na miły gest względem graczy i uruchomili kilka niezwykle ciekawych promocji. Osoby, które odwiedzą znajdujący się w grze sklep, znajdą tam następujące wyprzedaże oraz oferty:

  • Kupując klejnoty, otrzymujemy także klejnoty bonusowe.
  • 50% zniżki na łącznie 34 skórki, które pojawiły się w grze przed jej oficjalną premierą.
  • 33% zniżki na tzw. Ultimate God Pack. Pakiet kosztuje teraz 15,99 euro (około 65 złotych) i daje natychmiastowy dostęp do wszystkich grywalnych bogów (obecnie jest ich 63) oraz postaci, które zostaną udostępnione w przyszłości.

Dokładny wykaz objętych przecenami skórek oraz ilości bonusowych klejnotów znajdziecie w osobnym wpisie na oficjalnej stronie gry. Promocje potrwają do 27 marca 2015 roku włącznie. Po tym czasie oferty znikną, a ceny wrócą do swojego normalnego stanu. Ponadto w okresie trwania wyprzedaży wszystkie postacie są dostępne do przetestowania za darmo, a gracze będą otrzymywać po każdym spotkaniu dwa razy więcej wiernych (odpowiednik punktów doświadczenia w ramach tzw. systemu God Rank) dla swojego boga.

Smite to gra akcji z gatunku MOBA. Skupiająca się na sieciowych potyczkach z innymi graczami, daje możliwość wcielenia się w jedną z mitologicznych postaci – m.in. Zeusa, Hadesa, Kali, Isis czy chociażby Odyna. Gracze dzielą się na dwie drużyny i uczestniczą w rozgrywkach w ramach jednego z kilku dostępnych trybów. W odróżnieniu od innych produkcji tego typu, akcję obserwujemy nie z góry, lecz zza pleców bohatera. Niedawno zakończony finał mistrzostw świata w Smite z pulą 2,6 miliona dolarów udowodnił, że produkcja studia Hi-Rez ma duży e-sportowy potencjał i obok League of Legends oraz Dota 2 jest największy tytułem tego typu. Gra dostępna jest na razie jedynie w wersji na PC, ale w najbliższych miesiącach zawita także na platformę Xbox One.