Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 marca 2015, 12:05

autor: Góral

Trzeci dzień Wiosnobrania – Obcy: Izolacja w fantastycznej cenie

W trzecim dniu Wiosnobrania w Muve Digital, oprócz gier Total War Rome II: Edycja Cesarska, LEGO Przygoda gra wideo i innych, można także nabyć survival horror Obcy: Izolacja, który sprzedawany jest w świetnej cenie 37,50 zł.

Równo o godzinie 12:00 rozpoczął się trzeci dzień promocji Wiosnobranie w sklepie Muve Digital. Dzisiejszą gwiazdą wyprzedaży jest survival horror Obcy: Izolacja z października 2014 roku. Cena produkcji cały czas trzyma się na wysokim poziomie u poszczególnych sprzedawców, jednak do jutra można ją kupić za 37,50 zł. Lepszej oferty raczej nie znajdziecie, więc jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w ten ciepło przyjęty projekt, to dziś nadarza się znakomita okazja do nadrobienia zaległości. Pamiętajcie jednak, że cena obowiązuje tylko do jutra do godziny 12:00, więc warto się pośpieszyć z zakupem. Natomiast poniżej prezentujemy kilka innych ciekawych promocji z trzeciego dnia Wiosnobrania.

Przypominam również, że wyprzedaż potrwa do końca marca i łącznie obejmie ponad 400 cyfrowych wersji gier i dodatków na komputery PC.

Ksenomorf poluje na klientów w dzisiejszym Wiosnobraniu. - Trzeci dzień Wiosnobrania – Obcy: Izolacja w fantastycznej cenie - wiadomość - 2015-03-26
Ksenomorf poluje na klientów w dzisiejszym Wiosnobraniu.

Wybrane oferty promocji Wiosnobranie: