Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2011, 13:40

autor: Sarge

Drugi obrazek z tajemniczej gry twórców Call of Duty: Modern Warfare

Ujawniono kolejne zdjęcie z tajemniczej gry studia Respawn Entertainment. Zespół uruchomili współzałożyciele zespołu Infinity Ward - Jason West i Vince Zampella.

Studio Respawn Entertainment ujawniło kolejny zrzut ekranu ze swojej niezapowiedzianej jeszcze gry. W skład zespołu wchodzą m.in. Jason West i Vince Zampella – współzałożyciele Infinity Ward, czyli dewelopera odpowiedzialnego m.in. za obie części Call of Duty: Modern Warfare.

Drugi obrazek z tajemniczej gry twórców Call of Duty: Modern Warfare - ilustracja #1

Podobnie jak pierwszy obrazek zaprezentowany w czerwcu, także tym razem otrzymaliśmy bardzo rozmazany kadr, z którego nie można zbyt wiele wywnioskować. Należy zaznaczyć, że twórcy ujawnili zdjęcie dobrych kilka tygodni temu, ale dopiero teraz zostało zauważone przez media i wzbudziło zainteresowanie graczy. Z czasem powinniśmy otrzymać kolejny materiał – miejmy nadzieję, że będziemy mogli powiedzieć na jego temat trochę więcej.

Studio Respawn Entertainment zostało uruchomione przez współzałożycieli Infinity Ward. Jason West i Vince Zampella pozostali bez pracy po głośnym konflikcie z firmą Activision. Jak można było jednak się domyślać, ten stan nie trwał zbyt długo - wspólnie założyli zupełnie nowy zespół deweloperski i rozpoczęli prace nad autorskim projektem.