Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2011, 14:32

autor: Len

Zapisy na turniej Forza Motorsport 4 kończą się za 10 dni

Jeszcze tylko 10 dni zostało do zakończenia zapisów na turniej Forza Motorsport 4, w którym do wygrania jest sportowa Alfa Romeo MiTo warta około 60 tysięcy złotych.

Firma Microsoft, wydawca gry Forza Motorsport 4, przypomina, że jeszcze tylko przez 10 dni będą zbierane zapisy na turniej online, w którym do wygrania jest jak najbardziej realna Alfa Romeo MiTo w sportowej wersji. Jest to prawdopodobnie pierwszy taki przypadek w Polsce, kiedy w konkursie dla graczy nagrodą jest samochód, i to wart około 60 tysięcy złotych.

Udział w turnieju może wziąć każdy, jednak warunkiem jest dołączenie dowodu zakupu gry formie skanu lub zdjęcia. Zapisy zbierane są na tej stronie do 31 grudnia, zatem nie zostało wiele czasu. Co ciekawe, uczestnicy nie będą musieli ruszać się z domu, bowiem eliminacje zostaną przeprowadzone za pośrednictwem usługi Xbox Live i serwisu Live League, z których wyłonionych zostanie szesnastu najlepszych graczy. Ci wezmą udział w wielkim finale, który odbędzie się 11 lutego 2012 roku w Warszawie. Co prawda, organizator nie pokrywa kosztów przejazdu, lecz jeśli się postaracie, to do domu wrócicie własnym samochodem Alfa Romeo MiTo w wersji Forza Motorsport 4 Edition widocznym na zdjęciu poniżej.

Zapisy na turniej Forza Motorsport 4 kończą się za 10 dni - ilustracja #1

Forza Motorsport 4 to już czwarta część serii wyścigów na konsolę Xbox 360. Gra oferuje nowe tory i samochody oraz mocno rozszerzone funkcje społecznościowe. Tym razem autorzy skoncentrowali się na realizmie, lecz nie brakuje też opcjonalnych ułatwień dla mniej uzdolnionych wirtualnych kierowców. Nowością jest również korzystający z Kinecta moduł Autovista pozwalający zajrzeć do środka i pod maskę aut. Gra została wydana w naszym kraju 14 października w pełnej polskiej wersji językowej za sprawą rodzimego oddziału firmy Microsoft.