Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2011, 12:55

autor: Sarge

Project Ogre - tajemniczy projekt Hideo Kojimy grą z otwartym światem

Japoński twórca Hideo Kojima ujawnił nowe informacje na temat gry Project Ogre. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że tajemniczy projekt studia Kojima Productions będzie produkcją z otwartym światem.

Hideo Kojima ze studia Kojima Productions wypowiedział się na temat niezapowiedzianej oficjalnie gry o kodowej nazwie Project Ogre. Wygląda na to, że otrzymamy produkcję z otwartym światem.

„Gra, którą tworzę jest produkcją z bardzo szerokim i otwartym wejściem w rozgrywkę. Akcja umieszczona jest w otwartym świecie, gdzie gracz może podróżować dookoła i dowolnie eksplorować tereny. Gracze będą mogli odnaleźć nowe atrakcje i przeżyć ciekawe przygody nawet po 100 godzinach spędzonych z grą”powiedział Kojima w wywiadzie dla serwisu CNN.

Project Ogre - tajemniczy projekt Hideo Kojimy grą z otwartym światem - ilustracja #1

Tymczasem na Twitterze Hideo Kojimy pojawiło się nowe zdjęcie prezentujące możliwości silnika Fox Engine. Widać na nim jednego z pracowników studia Kojima Productions i jego dokładnie odwzorowanego, cyfrowego odpowiednika. Kilka dni temu mogliście oglądać dwa inne obrazki tego typu.

Na temat tajemniczego projektu wciąż nie wiemy zbyt wiele. Słowa japońskiego wizjonera wskazują jednak na to, że będzie to rozbudowany tytuł, w którym twórcy zaoferują sporą swobodę. Wciąż musimy jednak czekać na jego oficjalną zapowiedź i bardziej konkretne informacje.