Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2011, 10:25

autor: Kono

Drugi dodatek DLC do Test Drive Unlimited 2 również darmowy?

Na francuskojęzycznym forum TDU-France pojawiły się nieoficjalne informacje o drugim dodatku do gry wyścigowej autorstwa Eden Games. Wśród nowości, które mają się w nim pojawić są motocykle oraz dom aukcyjny.

Na stronie TDU-France pojawiły się pierwsze nieoficjalne informacje dotyczące drugiego zestawu DLC do gry Test Drive Unlimited 2. Gracze najprawdopodobniej otrzymają dostęp do motocykli oraz domu aukcyjnego, a sam dodatek, podobnie jak poprzedni, będzie darmowy.

Jedną z najciekawszych nowości ma być dom aukcyjny, w którym gracze będą mogli handlować samochodami. Udostępnione zostaną im dwie opcje sprzedażowe: klasyczna aukcja (wygrywa osoba oferująca największą kwotę) lub „kup teraz”, za sprawą której od razu staniemy się posiadaczami auta, płacąc proponowaną przez sprzedawcę sumę pieniędzy.

Drugi dodatek DLC do Test Drive Unlimited 2 również darmowy? - ilustracja #1

Drugą nowością jest wprowadzenie jednośladów. Fani dwóch kółek nie zostaną zbyt rozpieszczeni, gdyż aktualnie mówi się jedynie o dwóch modelach motocykli. Są nimi Harley Fat Boy Lo oraz Triumph Speed Triple. Pojawią się też stroje dla motocyklistów oraz wyzwania przeznaczone specjalnie dla jednośladów. Kolejne modele mają zostać dodane w późniejszym czasie.

Warto też wspomnieć, że w drugim DLC pojawi się rzekomo tzw. Racing Hall, w którym co tydzień dostępne będą nowe wyzwania. Podobno DLC wprowadzi też kilka poprawek oraz nowe akcesoria.

W związku z tym, że informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, nie znamy daty wydania DLC. Nie możemy być też stuprocentowo pewni, że będzie ono całkowicie darmowe. Fani cyklu TDU muszą więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać na weryfikację doniesień.