Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2023, 17:00

Druga gra za darmo podczas Mega wyprzedaży w Epic Games Store [Aktualizacja #2]

W Epic Games Store można odebrać grę Fallout: New Vegas – Ultimate Edition (wersja ta zawiera wszystkie wydane dodatki). Jest to drugi tytuł rozdawany podczas tegorocznej Mega wyprzedaży.

Źródło fot. Bethesda Softworks.
i

Aktualizacja #2

Doniesienia billbil-kuna po raz kolejny się sprawdziły. Do 1 czerwca do godziny 17:00 w Epic Games Store można odebrać grę Fallout: New Vegas – Ultimate Edition. Wersja ta zawiera „podstawkę” oraz wszystkie sześć dodatków – cztery „duże” i dwa „małe”:

  1. Krwawą Forsę;
  2. Szczere Serca;
  3. Smutki Starego Świata;
  4. Drogę Przez Pustkowia;
  5. Skrytkę kuriera;
  6. Arsenał Zbrojmistrzów.

Tytuł odbierzecie, klikając w poniższy przycisk. Kolejną darmówkę poznamy za tydzień.

Fallout: New Vegas – Ultimate Edition w Epic Games Store

Aktualizacja

Wygląda na to, że dzisiejszą darmówkę poznaliśmy jeszcze przed godziną 17:00. Jak donosi nieomylny billbil-kun, będzie nią Fallout: New Vegas – Ultimate Edition. Potwierdzenie uzyskamy za kilkadziesiąt minut, ale wydaje się, że możemy być pewni tej informacji.

Druga gra za darmo podczas Mega wyprzedaży w Epic Games Store [Aktualizacja #2] - ilustracja #1
Źródło: Twitter / billbil-kun.

Oryginalna wiadomość

Trwająca w Epic Games Store Mega wyprzedaż przyniesie dziś drugą darmówkę. Nie wiemy, jaki to będzie tytuł, ale po udostępnionym w zeszłym tygodniu Death Stranding apetyty graczy z pewnością są rozbudzone. O tym, co je zaspokoi – lub nie – przekonamy się dziś o godzinie 17:00.

Do tego czasu można odebrać wspomnianą wyżej produkcję Hideo Kojimy. Zrobicie to, klikając w poniższy przycisk.

Death Stranding w Epic Games Store

Dla przypomnienia dodam, że jest to standardowe wydanie Death Stranding. Tym razem firma Epic Games nie udostępniła wersji Director’s Cut dla grupy graczy, którzy jako pierwsi odebrali produkcję, jak miało to miejsce w okresie bożonarodzeniowym.

Jeśli jednak zależy Wam na wersji reżyserskiej gry Hideo Kojimy, za 21 zł możecie dokupić ulepszenie do niej. Miejcie tylko na uwadze, że jest to cena promocyjna, obowiązująca do 15 czerwca do godz. 17:00. Później trzeba będzie zapłacić 42 zł – lub poczekać na kolejną wyprzedaż.

Kup ulepszenie do Death Stranding: Director’s Cut za 21 zł w Epic Games Store

Skoro zaś mowa o wyprzedaży, zachęcam do zapoznania się z naszym przeglądem ofert z obecnej Mega wyprzedaży w Epic Games Store. Jako że dostępne są 25-procentowe kupony zniżkowe i 5-procentowy cashback, wiele tytułów można kupić w naprawdę atrakcyjnych cenach. Szczegóły znajdziecie w poniższej wiadomości.

  1. Najlepsze oferty z Mega wyprzedaży w Epic Games Store; są kupony

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej