Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2016, 07:00

Doom zwycięzcą pierwszych dni letniej wyprzedaży. Top 10 Steam (19 - 25 czerwca)

Na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji na PC - rozpoczęła się letnia wyprzedaż gier. W podsumowaniu kilku pierwszych promocyjnych dni wygrywa ostatnia propozycja id Software, czyli Doom.

Kilka pierwszych dni letniej wyprzedaży niemal zupełnie przemodelowało listę bestsellerów Steama. Doom, Grand Theft Auto V, Counter-Strike: Global Offensive i ARK: Survival Evolved to co prawda stale obecna w pierwszej dziesiątce gwardia, ale na listę wróciły między innymi Fallout 4 i Wiedźmin 3: Dziki Gon. A także ArmA III i Rise of the Tomb Raider. Nowością jest za to Dead by Daylight – wieloosobowa gra akcji inspirowana filmowymi slasherami, w której w asymetrycznej rozgrywce grupka graczy stawia czoła niezwykle silnemu prześladowcy sterowanemu przez jednego z towarzyszy zabawy. Sprawdźcie koniecznie jakich wrażeń dostarcza ten tytuł, wyprodukowany przez firmę Behaviour Interactive, dewelopera, który do tej pory kojarzony był przede wszystkim z dziecięcymi produkcjami opartymi o takie marki, jak Sponge Bob, Disney czy Doritos.

1.

DOOM

2.

Grand Theft Auto V

3.

Dead by Daylight

4.

Fallout 4

5.

Counter-Strike: Global Offensive

6.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

7.

ARK: Survival Evolved

8.

ArmA III

9.

Rise of the Tomb Raider

10.

Stardew Valley

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Doom

Doom