Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 25 stycznia 2019, 18:44

Dodatek Wyspa Szaleństwa do gry The Elder Scrolls: Legends dostępny

W ofercie znajduje się potrójny pakiet za 84 złote i przyznający natychmiastowy dostęp do wszystkich trzech aktów Wyspy Szaleństwa oraz koszulkę kart „Książę szaleństwa”.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Bethesda poinformowała, że dzisiaj udostępniona została Wyspa Szaleństwa – najnowszy, obszerny dodatek fabularny do gry The Elder Scrolls: Legends . Gracze mogą udać się do osobistego wymiaru Sheogoratha, zwanego Otchłanią, który po raz pierwszy pojawił się w grze The Elder Scrolls IV: Oblivion, i podjąć rozpaczliwą próbę uzyskania pomocy od samego Szalonego Boga.

Nowe karty, szeregi Demencji i Manii, specjalne karty rozdzielające się na dwoje po ich dobraniu oraz nowa plansza i inne zmiany nadają grze The Elder Scrolls: Legends nowy ciekawy charakter.

W ofercie znajduje się potrójny pakiet za 84 złote i przyznający natychmiastowy dostęp do wszystkich trzech aktów Wyspy Szaleństwa oraz koszulkę kart „Książę szaleństwa”. Alternatywnie, akty można zakupić oddzielnie za 1000 sztuk złota lub 33 PLN każdy.

Pożegnaj się z resztkami poczytalności i udaj się do krainy chaosu i niedoli – do królestwa Sheogoratha. Obserwuj konto The Elder Scrolls: Legends na Facebooku, aby nie przegapić żadnych informacji dotyczących gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls: Legends

The Elder Scrolls: Legends