Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 25 stycznia 2019, 18:54

Zobacz zwiastun LEGO Przygoda 2 Gra Wideo z polskim dubbingiem

LEGO® Przygoda 2 Gra Wideo to tytuł zainspirowany oczekiwanym filmem LEGO® Przygoda 2 od Warner Bros. Pictures i Warner Bros. Animation Group.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Warner Bros. Interactive Entertainment ujawnił dzisiaj pierwszy oficjalny zwiastun LEGO® Przygoda 2 Gra Wideo, pozwalając spojrzeć na Emmeta, Lucy, oraz ich przyjaciół podczas podróży przez nieznane światy, a także pokazując spotkania z szeregiem tajemniczych stworzeń. Przygotuj się, by dołączyć do ponad 100 nowych, jak i uwielbianych postaci, w tym: Batmana, Lorda Biznesa, Benny’ego, Generała Zadymę i wiele innych, gdy gra trafi na półki sklepowe w polskiej wersji językowej (dubbing) już 1 marca 2019 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na Nintendo Switch będzie dostępna 29 marca 2019 roku.

Gra będzie dostępna w dwóch edycjach. Oprócz edycji standardowej będzie można kupić edycję z minifigurką LEGO® „Emmet wśród gwiazd”, tylko w sklepach sieci Media Expert.

LEGO® Przygoda 2 Gra Wideo to tytuł zainspirowany oczekiwanym filmem LEGO® Przygoda 2 od Warner Bros. Pictures i Warner Bros. Animation Group. Oparta o wydarzenia z filmu, akcja rozgrywa się w zrujnowanym przez obcych przybyszy Klocburgu. Teraz to do Emmeta, Lucy i gamy odważnych postaci należy podróż z dala od swojego świata i uratowanie przyjaciół z rąk dziwnych mieszkańców systemu Siostar.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO Przygoda 2 Gra wideo

LEGO Przygoda 2 Gra wideo