Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2011, 10:25

autor: Sarge

Dodatek The Sims: Średniowiecze - Piraci i Bogaci debiutuje w polskich sklepach

Dzisiaj ma miejsce polska premiera The Sims: Średniowiecze - Piraci i Bogaci. Jest to pierwszy dodatek do wydanej kilka miesięcy temu gry The Sims: Średniowiecze.

W polskich sklepach debiutuje dzisiaj The Sims: Średniowiecze – Piraci i Bogaci. To pierwszy dodatek do wydanej w marcu pecetowej gry The Sims: Średniowiecze, w której zarządzamy Simami w okresie średniowiecza.

W naszym kraju produkcję The Sims Studio wydała firma Electronic Arts Polska w polskiej wersji językowej. Sugerowana cena tytułu została ustalona na poziomie 99,90 złotych, ale w wielu sklepach znajdziemy go odpowiednio taniej. Można także skorzystać z oferty serwisu cyfrowej dystrybucji Origin, gdzie dodatek jest dostępny za 79 złotych.

Dodatek The Sims: Średniowiecze - Piraci i Bogaci debiutuje w polskich sklepach - ilustracja #1

The Sims: Średniowiecze – Piraci i Bogaci do działania wymaga podstawowej wersji gry. W naszym królestwie pojawiają się Piraci z Korsarzynu i Bogaci z Kupczyc, między którymi szybko wywiązuje się konflikt. Musimy wszelkimi możliwymi środkami zakończyć wojnę między obiema frakcjami.

W rozszerzeniu do popularnego symulatora życia nie mogło zabraknąć nowych przedmiotów pozwalających odmienić wygląd królestwa lub samych Simów. Niektóre obiekty są ściśle powiązane z tematyką dodatku – jako przykład wystarczy podać krzesło przesłuchań, papugi czy nowe stroje w stylu pirackim i szlacheckim. W każdej chwili możemy się także wybrać na poszukiwanie skarbów, w czym pomocne okażą się odpowiednie mapy i łopaty.