Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2020, 17:27

autor: Froozyy

Do WoW-a najprawdopodobniej trafi ray tracing

Dzisiaj najprawdopodobniej potwierdziła się informacja, że w najnowszym dodatku do World of Warcraft pojawią się ustawienia graficzne dotyczące ray tracingu. Póki co opcja ta trafiła do wersji alfa Shadowlands, aczkolwiek nie da się jej jeszcze uruchomić.

Do WoW-a najprawdopodobniej trafi ray tracing - ilustracja #1
Czekacie na nowy dodatek do WoW-a?

Od pewnego czasu wybrani gracze mogą testować wersję alfa dodatku zatytułowanego Shadowlands do najpopularniejszego MMORPG-a – World of Warcraft. Co ciekawe, dzisiaj najprawdopodobniej potwierdziła się informacja, że w Shadowlands znajdziemy ustawienia graficzne dotyczące ray tracingu (dzięki którym światło i cienie w grze wyglądają bardziej realistycznie). Niestety, póki co nie da się ich uruchomić, więc nie jesteśmy jeszcze w stanie zobaczyć, w jaki sposób podkręcą one grafikę w WoW-ie.

Do WoW-a najprawdopodobniej trafi ray tracing - ilustracja #2
Do WoW-a najprawdopodobniej trafi ray tracing - ilustracja #3

Należy mieć na uwadze, że tę opcję mogą widzieć tylko użytkownicy kart Nvidia, które wspierają technologię ray tracingu. Natomiast na oficjalne przedstawienie nowych możliwości graficznych WoW-a pewnie będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Warto przypomnieć, że Shadowlands wprowadzi także nowy kreator postaci oraz ustawienia graficzne pozwalające poprawić wydajność gry. Według Asmongolda, najpopularniejszego streamera WoW-a, może to być najlepszy dodatek wydany do tej pory.

Ostatnia aktualizacja: 2020-04-30

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.