Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2020, 17:21

autor: Vergil

Assassin’s Creed Valhalla – cena, pre-order i edycje kolekcjonerskie

Firma Ubisoft ujawniła cenę oraz zawartość edycji kolekcjonerskich gry AC: Valhalla. Ponadto dowiedzieliśmy się, jakie bonusy czekają na osoby, które zamówią ten tytuł przed premierą.

Zwiastun, termin premiery i konkrety na temat rozgrywki to niejedyne nowości dotyczące gry Assassin’s Creed: Valhalla, które ujawniła dziś firma Ubisoft. Francuski wydawca podzielił się także szczegółami na temat edycji kolekcjonerskich gry oraz bonusów czekających na osoby, które złożą na nią pre-ordery. Bez zbędnego przedłużania – przejdźmy do konkretów.

Assassin’s Creed Valhalla – cena, pre-order i edycje kolekcjonerskie - ilustracja #1
Jak widać, bohater gry Assassin’s Creed: Valhalla nie narzeka na nudę.

Standard Edition

Standardowe wydanie gry Assassin’s Creed: Valhalla wyceniono na 249 zł (PC) lub 289,90 zł (PS4, XONE).

Gold Edition

Wycenione na 399 zł (PC) lub 414,90 zł (PS4, XONE) wydanie Gold Edition będzie zawierać podstawową wersję gry i przepustkę sezonową.

Ultimate Edition

Poza przepustką sezonową, w kosztującym 479 zł (dodatkowo na PC będącym w chwili pisania tego newsa w promocyjnej cenie wynoszącej 439,90 zł) Ultimate Edition znajdziemy pakiet dodatków do wykorzystania w grze. Ultimate Pack będzie zawierać specjalne wyposażenie dla postaci (Berserker Gear Pack), elementy wystroju naszej osady (Berserker Settlement Pack) i okrętu (Berserker Longship Pack), a także zestaw run do ulepszenia posiadanego ekwipunku.

Collector’s Edition

Najobfitsze w zawartość, ale i najdroższe, bo kosztujące 859,90 zł Collector’s Edition kupimy wyłącznie w sklepie Ubisoftu. Oprócz dodatków z wydań Gold Edition i Ultimate Edition, znajdziemy w nim:

  1. 30-centymetrową figurkę Eivor i jej drakkara;
  2. kolekcjonerskie opakowanie;
  3. stalowe pudełko z unikalną ilustracją;
  4. numerowany certyfikat autentyczności;
  5. 5-centymetrową statuetkę Eivora z jego krukiem i toporem;
  6. ekskluzywne litografie;
  7. soundtrack z gry.

Jeśli zdecydujemy się na zamówienie gry przed premierą, otrzymamy dostęp do ekskluzywnej misji zatytułowanej Droga berserkera (ang. The Way of the Berserker), w której prześledzimy losy „legendarnego nordyckiego berserkera w drodze do zemsty”.

Przypomnijmy jeszcze, że Assassin’s Creed: Valhalla zmierza na komputery osobiste, PlayStation 5, Xboksa Series X, PlayStation 4 oraz Xboksa One; produkcja będzie dostępna również w usłudze Stadia. Tytuł trafi do sprzedaży pod koniec bieżącego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Ubisoft
  2. Oficjalna strona internetowa serii Assassin’s Creed