Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 30 kwietnia 2020, 17:04

autor: Bebop

Amnesia: Mroczny Obłęd od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Nadszedł czas na zmianę promocji na darmowe gry w Epic Games Store. Przez kolejny tydzień ze sklepu będzie można pobrać produkcje Amnesia: Mroczny Obłęd oraz Crashlands.

[Aktualizacja] Obie produkcje są już dostępne. Od 7 maja za darmo będzie można pobrać grę logiczną Death Coming.

Amnesia: Mroczny Obłęd od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Amnesia: Mroczny Obłęd to świetna propozycja dla fanów horrorów.

Dziś kończy się okres promocyjny w Epic Games Store, podczas którego można bezpłatnie dodać do biblioteki tytuł For the King. O godzinie 17:00 zastąpią go gry Amnesia: Mroczny Obłęd oraz Crashlands. Jak zawsze użytkownicy sklepu będą mieli siedem dni na skorzystanie z oferty. Jeśli w tym czasie aktywują wspomniane tytuły na swoim koncie, zachowają je na stałe.

Amnesia: Mroczny Obłęd to gra opracowana przez szwedzkie studio Frictional Games, znane z serii Penumbra. Jej głównym bohaterem jest Daniel, który sam wywołał u siebie tymczasową amnezję. Pomimo problemów z pamięcią doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo. Przemierzając ponure zamczysko, powoli odkrywa przerażające tajemnice z przeszłości. Gra jest survival horrorem z elementami przygodówki, której ważnym elementem jest dbanie o psychiczny stan głównego bohatera, np. poprzez unikanie zaciemnionych lokacji oraz wrogich istot.

Drugą darmową produkcję cechuje zdecydowanie lżejszy klimat. Crashlands jest niezależną przygodową grą akcji od studia Butterscotch Shenanigans. Fabuła opowiada o losach niejakiej Flux, której statek kosmiczny rozbija się na obcej planecie. Kobieta staje przed zadaniem naprawienia wraku i powrotu na odpowiedni kurs. Wcześniej musi się jednak nauczyć walczyć o przetrwanie, stawiać budynki oraz rozwijać rzemiosło. Tytuł pod wieloma względami przypomina grę Don't Starve.

  1. Amnesia: Mroczny Obłęd w Epic Games Store
  2. Crashlands w Epic Games Store

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

  1. Epic Games Store – oficjalna strona internetowa
  2. Amnesia: Mroczny Obłęd - poradnik do gry