Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2012, 11:52

autor: Aver

DLC do gier Call of Duty: Modern Warfare 3 i Black Ops tańsze o połowę

Koncern Activision postanowił uczcić niepodległość Stanów Zjednoczonych obniżając o 50 procent ceny dodatków DLC do ostatnich dwóch tytułów z serii Call of Duty. Gracze z Europy mogą skorzystać z oferty przez niecały tydzień, w dniach 4-10 lipca.

Koncern Activision ogłosił, że z okazji święta niepodległości Stanów Zjednoczonych wszystkie dodatki DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3 oraz Call of Duty: Black Ops będą dostępne dla graczy z USA i Europy za połowę ceny. W naszym regionie geograficznym promocja potrwa do 10 lipca.

DLC do gier Call of Duty: Modern Warfare 3 i Black Ops tańsze o połowę - ilustracja #1
Nawet Rosjanie świętują 4 lipca…

Aby skorzystać z oferty, należy udać się na oficjalną stronę promocji lub dokonać zakupu bezpośrednio w usługach Xbox Live, PlayStation Network lub na platformie cyfrowej Steam. Obniżką ceny objęte są następujące rozszerzenia:

  • Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 1
  • Call of Duty: Modern Warfare 3 – Kolekcja 2
  • Call of Duty: Black Ops – First Strike
  • Call of Duty: Black Ops – Escalation
  • Call of Duty: Black Ops – Annihilation
  • Call of Duty: Black Ops – Rezurrection

Część dochodów ze sprzedaży zostanie przeznaczona na fundusz Call of Duty Endowment, stworzony przez Activision w celu ułatwienia amerykańskim weteranom wojennym znalezienie pracy.

Z tej samej okazji, studio Treyarch ogłosiło, że zwiększy szybkość uzyskiwania doświadczenia w wieloosobowej rozgrywce w Call of Duty: Black Ops. Promocja rozpocznie się w piątek 6 lipca o godz. 19:00 polskiego czasu i potrwa do godz. 19:00 w poniedziałek 9 lipca. Studio Infinity Ward przygotowało analogiczną ofertę dla fanów Call of Duty: Modern Warfare 3, jednak będą mogli oni z niej skorzystać tylko dziś – 4 lipca.