Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2017, 08:27

autor: Movis

Divinity: Original Sin II z nowym trailerem

Larian Studios opublikowało przekrojowy materiał wideo z Divinity: Original Sin II. Zaprezentowano na nim wiele elementów rozgrywki, a w dodatku na chwilę pojawił się nieumarły, czyli niepokazywana dotąd piąta rasa postaci.

Twórcy ze studia Larian – obecnie wdrażający ostatnie poprawki przed premierą gry Divinity: Original Sin II – podzielili się z fanami zaskakująco konkretnym trailerem produkcji. Materiał widoczny jest poniżej, znaleźć go też można na oficjalnym kanale YouTube dewelopera.

Wideo cieszy oko finalną wersją szaty graficznej i niewidzianymi wcześniej elementami designu. Od A do Z pokazuje też najważniejsze aspekty gry. Na początku stworzymy każdy szczegół centralnej postaci, wybierając między interesującymi przeszłościami herosów. By bezpiecznie podróżować po zapierających dech w piersiach lokacjach, będziemy także potrzebować zgranej ekipy kompanów. Nierzadko przyjdzie też zmierzyć się z przeciwnościami losu w walce, wykorzystując skomplikowany system czarów, a nawet właściwości bezpośredniego otoczenia. Jeśli poczujemy się osamotnieni, w przygodach pomogą nam znajomi, którzy dowolnie dołączą się do sesji za pomocą zaawansowanego systemu kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

Uważni widzowie mogą też zobaczyć w kreatorze nieumarłego bohatera, czyli jeszcze oficjalnie niepokazywane szóste pochodzenie postaci. Z drugiej strony informacja prasowa (via Gamasutra) specjalnie zwraca uwagę na truposza, więc lada moment możemy się spodziewać dalszych informacji.

Finalna wersja Divinity: Original Sin II zagości na PC 14 września 2017 roku. W planach są też edycje konsolowe, lecz twórcy nie potwierdzili daty ich wydania.

Ahoj przygodo! - Divinity: Original Sin II z nowym trailerem - wiadomość - 2017-08-31
Ahoj przygodo!
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition